[NL20-NL50] Kk Nl50

• hoolender
      hoolender
      Brąz
      na forum od: 30.08.2008 Posty: 514
      Full Tilt Poker, $0.25/0.50 No Limit Hold'em Cash Games, 9 Players
      Hand Converter by Pokerhand.org

Board:
      BB: $148.85
      UTG: $17.50
      UTG+1: $26.50
      MP1: $50
      MP2: $20.15
      MP4: $41.05
      CO: $49.25
      Button: $65.70
      SB: $50

Dealt to Button K:spade: K:heart:

Pre-flop:
      (5 folds), Button raises to $1.75, (1 folds), BB calls $1.25

Flop: ($3.75) 2:spade: T:spade: A:spade: (3 Players)
      BB checks, Button bets $2.50, BB raises to $7, Button ??

Standardowy pre flop, flop spadł nie rewelacyjny dla mnie. Mam nut fd.
      Call raczej nie wchodzi w grę bo nie wyciągnę value nawet od seta jak spadnie 4 do koloru. W grę wchodzi zresztą raczej tylko set 2 bo AA, i TT przeciwnik by raczej 3betował. No i kolory z flopa możliwe.
      Więc lepiej pushować, czy lepiej odpuścić?
      Przeciwnik 16/14, 3b 9%, WTSD 25%, Agresion factor flop 12
      Raise flop 14%.
      To staty po 400 rękach.
  • 1 odpowiedź
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Problem jest taki, że przeciwnik z takim AF oraz rise flop 14% będzie blefował ze znaczącą częstotliwością, dlatego w jego zakresie jest sporo rąk, które masz pokonane. Myślę, że on może mieć tutaj tylko 22, bo z AA/TT by 3betował, a z TP nie grałby tutaj rise. Rise AI w takich okolicznościach nie jest zły, poniewaz: mamy 11 outów, co daje nam tylko 44% equity w momencie, kiedy zostaniemy sprawdzeni, ale nie zostaniemy sprawdzeni zawsze, ponieważ on blefuje na moje oko 30% i wygrywamy deadmoney. Myślę, że on może być w stanie się tutaj zestackować z KQ (mysle, ze na pewno gra tutaj rise mająć Qs) i mając 2 nfd + GS gra w ten sposób).

Nie jest też złym pomysłem robienie calldownów, jeśli wiesz, że on będzie w stanie blefować przez 2 streety, bo nie sądzę, żeby odważył się wrzucić wszystkie pieniądze na takim boardzie z blefem.

Pozdrawiam