[NL100+] KK Nl200

• lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $2(BB) Replayer
      SB ($38)
      BB ($40)
      Hero ($200)
      UTG+1 ($287)
      CO ($337)
      BTN ($200)

Dealt to Hero K:spade: K:diamond:

Hero raises to $8, UTG+1 calls $8, fold, fold, fold, fold

FLOP ($19) 6:spade: 2:heart: 7:heart:

Hero bets $12, UTG+1 raises to $34, Hero calls $22

TURN ($87) 6:spade: 2:heart: 7:heart: A:diamond:

Hero checks, UTG+1 bets $56, Hero ??

UTG+1 20/16 3b 7 fold to cbet ip 39 raise cbet ip 14 agg freq flop 36 turn 30
      WWSF 47
      Generalnie koles break even po 57k, stara się grać agresywnie ale popełnia podstawowe bledy jak callowanie 3b oop z pp albo dużo za duże light 4betym, z notek nie mam nic co mogło by się przydac do tego rozdania.

Zakładam, że agresywny gracz czesto bedzie tu raisował moj cbet i mimo to, że koles nie jest jakos super agresywny to ja nie sadze ze on tu raisuje tylko nutsy ale i czesto blefuje, wpada chyba najgorsza karta bo nawet na byłbym sklonny jeszcze raz callować jego bet natomiast Ax, czesto ulepsza jego range i nie mowie tu o Ax ale tez o losowych 2OC zawierajacych A. Czesto podejrzewam go o check backowanie FD i czegos takiego jak JJ-99 jesli tak gra wiec jak betuje to albo ma sety/76/Ax albo air, moj perceived range nie jest po callu na flopie mocny wiec spodziewam się, ze jesli koles ogarnia to bedzie odpalał zawsze third barrela wiec c/c turn = c/c any river, c/r nie ma sensu ewentualnie c/f.
  • 1 odpowiedź
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      c/f turn. On wcale nie raisuje az tyle air na flopie, 2OC z Ax pewnie nie raz tez tylko calluje i nie sadze by to raisowal czesto. Jednak problem jest w tym, ze jak zagrasz c/rAI zawsze otrzymasz call od lepszych rak, jak zagrasz c/c + c/c w ciemno, to musisz miec powod do tego.

Jego range tutaj jest mocny i nie widze potrzeby, zeby on tutaj raisowal male PP na flopie. Owszem sa tacy gracze, ale narazie nie masz o tym informacji, wiec ja po prostu x/f turn bez wiekszych problemow.