[NL2-NL16] Kk Nl4

• Kasica553
      Kasica553
      Srebro
      na forum od: 21.07.2010 Posty: 751
      PartyGaming - $0.04 NL - Holdem - 8 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: $2.82
      Hero (UTG+1): $4.12
      MP: $3.95
      MP+1: $4.22
      CO: $4.52
      BTN: $4.00
      SB: $3.16
      BB: $11.69

SB posts SB $0.02, BB posts BB $0.04

Pre Flop: ($0.06) Hero has K:heart: K:spade:

UTG raises to $0.16, Hero calls $0.16, fold, fold, fold, fold, fold, BB calls $0.12

Flop: ($0.50, 3 players) Q:club: 3:heart: T:diamond:
      BB checks, UTG checks, Hero bets $0.36, BB calls $0.36, fold

Turn: ($1.22, 2 players) 6:diamond:
      BB bets $0.87, Hero calls $0.87

River: ($2.96, 2 players) 9:diamond:
      BB bets $2.72, Hero calls $2.72

BB shows T:spade: T:club: (Three of a Kind, Tens)
      Hero mucks K:heart: K:spade: (One Pair, Kings)
      BB wins $7.98

foldowac takie cos na river? bija mnie sety i kolor ;/
  • 12 odpowiedzi
    • zagi11
      zagi11
      Srebro
      na forum od: 14.04.2010 Posty: 599
      Nie podawaj wynikow, nie sa nam potrzebne ;)

Czemu nie 3betujesz KK preflop? jakies przeslanki?
    • sqalu
      sqalu
      Brąz
      na forum od: 08.02.2010 Posty: 879
      No to jeszcze ten Ci skomentuje :D

Call z KK na preflopie, ale w innej ręce reraise z AQ?;d
      Właśnie gdyby był reraise na preflopie z KK, prawdopodobnie nie callował by już ze swoimi dyszkami, a Ty byłabyś jakieś 4.18$ do przodu...

Na taki donkbet na turnie to albo wrzucasz wszystko po jego becie i godzisz się na ryzyko seta i tutaj zależy przeciwko komu grasz albo pasujesz - ja bym spasował, bo jak widzę taki numer to zazwyczaj oglądam coś przykrego, zwłaszcza jak spada blank.
    • Kasica553
      Kasica553
      Srebro
      no poprostu pech. wyjatkowo nie 3betowalam KK bo liczylam na jakas akcje za soba. czy by zrzucil TT do 3betu? nie sadze raczej by callnal pod seta, ja tak czasem robie i wyszlo by na to samo, ale to wiem ze jednak zle zagrlam.
    • zagi11
      zagi11
      Srebro
      na forum od: 14.04.2010 Posty: 599
      Napisane przez Kasica553
      no poprostu pech. wyjatkowo nie 3betowalam KK bo liczylam na jakas akcje za soba. czy by zrzucil TT do 3betu? nie sadze raczej by callnal pod seta, ja tak czasem robie i wyszlo by na to samo, ale to wiem ze jednak zle zagrlam.
      nie badz taka results oriented :) skad wiedzialas ,ze on tam trzyma TT? nie grasz na konkretna reke tylko na range
      masz jakies statsy? info? ready? cokolwiek? co ci mowi ,ze on akurat tak zagra
      nie mozesz okreslac jego ruchow na podstawie tego , jak ty "czasem robisz"

ja tutaj gram 3bet preflop

as played dla mnie call preflop z BB , slowplay check/call flop, donk bet turn to jest set

spotkalem ,sie tez z identycznie rozegranym OESD, musialby tutaj trzymac KJ, J9 przy czym ty masz juz dwa K, w backdoor FD jakos nie wierze , chyba ze przypadkowy z niczym, poza tym na unka to zgadywanka

i o ile twoj bet flop z overpara i pot control turn dalo sie chyba zagrac,

to na river masz ez fold, co ty tutaj niby bijesz co on betuje?
      pamietaj ze KK preflop to monster ,ale pozniej to juz tylko parka :)

pozdrawiam
    • Kasica553
      Kasica553
      Srebro
      no dlatego pytam o river. z drugiej strony to jest micro i pelno debili i nie raz sprawdzalam z gorsza reka ktora okazywala sie najlepsza :) np koles gra bet bet allin z drawem do koloru z Qhigh ktorego nie trafil. a ja z TPTK nie wiem juz jak sprawdzilam ale sie oplacilo :P
    • dragoste
      dragoste
      Brąz
      na forum od: 07.05.2010 Posty: 4 468
      foldowac takie cos na river? bija mnie sety i kolor ;/
      Foldować, foldować.
      Możnaby się zastanowić nawet, czy turna nie foldować. Bo co on może donkbetować tak mocno?
      Blef raczej odpada. Moooże AQ, ale raczej sety i QT jeśli to fish.
      z drugiej strony to jest micro i pelno debili
      Tylko po co na siłę grać tak, jak oni? ;]

Zauważ, że on tu ma całkiem dobry bet sizing. PFR 4bb, potem bet turn trochę ponad 2/3 puli.
    • MefSork
      MefSork
      Brąz
      na forum od: 05.12.2009 Posty: 395
      po pierwsze 3bet preflop, masz bardzo dobra reke i chcesz budowac z nia pule juz na preflopie, a sprawdzajac dajesz dobre oddsy dla innych przeciwnkow do sprawdzania ze spekulacyjnymi rekami, nie 3betujac nie masz pojecia z czym on moze grac, bo w jego rangu sa wszystkie pockety i suited connectory. Gdybys 3betowala BB na pewno by zrzucil swoje TT zwazywszy na to ze nie spelnia on zasady call20. Na river sie zrzucasz bo zakres BB jest szeroki w tym przypadku i bardzo prawdopodobne jest ze na tym stole ma cos lepszego niz top pair.

mam nadzieje ze ta sytuacja nauczyla cie, ze bledem jest zapraszanie do puli jak najwiekszej ilosci osob, wiec jesli mamy dobra reke, musimy z nia podbijac i przebijac. Teraz tych dwoch ziomkow ma notatke na Ciebie ze nie 3betujesz KK pf i moga to wykorzystac przeciwko Tobie :) zmien to :)
    • MefSork
      MefSork
      Brąz
      Napisane przez Kasica553
      no dlatego pytam o river. z drugiej strony to jest micro i pelno debili i nie raz sprawdzalam z gorsza reka ktora okazywala sie najlepsza :) np koles gra bet bet allin z drawem do koloru z Qhigh ktorego nie trafil. a ja z TPTK nie wiem juz jak sprawdzilam ale sie oplacilo :P
      oplacilo to troche zle okreslenie, bo przewaznie tylko w malej ilosci przypadkow sie oplaci :P wg mnie takie sprawdzenie jest -ev a dodatkowo mozesz wyrobic sobie zle nawyki przechodzac na wyzsze stawki, pamietaj ze micro moze i jest pelne debili, ale nie ma tam SAMYCH debili, ja ostatnio jak budowalem rolla od nowa bylem az zdziwiony poziomem graczy z micro stawek, na 120 AA w 65 przypadkach zgarnelem tylko ciemne. W dodatku rozgrywaja dobre rece agresywnie i nie slowplayuja dobrych ukladow.
    • Kasica553
      Kasica553
      Srebro
      spoko wiem ze nie ma samych fishy i ciezko grac bo ani nie sa sami dobzi ani same fishe i czesto nie wiesz czy to kompletny donkbet czy trickyplay czy zwykly valuebet.

najbardziej mnie rozwala to ze jest kilku graczy grajacych 70/8 albo 90/20 i sa to jedni z najwiecej wygrywajacych graczy. ja wiem ze niby nie pograja dlugo ale jednak. wczoraj gralam z gosciem co mial ponad 6 stackow po 150 handach i staty 90/20. a jak zaczynalam tam grac mial moze ze 2stacki jak nie mniej. najgorsze ze czesto maja farta pomimo ze calluja 2ga czy 3cia pare a potem im dochodzi druga albo inne cuda.
    • MefSork
      MefSork
      Brąz
      longrun to wszystko zweryfikuje ;) moze to wynikac z faktu ze kazdy tam taka osobe uwaza za fisha i wrzucaja stacki ze srednimi rekami, a fish akurat trzyma srednia ale lepsza reke ;)
    • Kasica553
      Kasica553
      Srebro
      no po trochu tak :) najgorsze jest to ze koles gra te 90% ja go 3betuje on mnie sprawdza albo sie allinujemy i on mi pokazuje jakiegos monstera. wtedy to mnie poprostu K.... bierze.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 128
      Hey!

Jak koles nie folduje TT do 3betu, to masz 3bet for value all day long, bo przeciez chcesz budowac pule vs jego slabsze rece... tak samo on tu nie folduje w takim razie JJ czy QQ, wiec tym bardziej masz 3bet! Ty bijesz te rece, a on nie trafi seta na kazdym boardzie, a jego over pary zestackujesz przeciez! Poza tym zawsze mozesz trafi set over set i masz stacka itp. itd. Jesli nie miales readow na to, ze sie izolujesz tutaj na jego monster range, to masz 3bet all day long, a call preflop jest duzym bledem, SZCZEGOLNIE ze masz caly stol za soba.