[NL2-NL16] AKo NL2 - moje najbardziej weak zagranie ever.

• sqalu
      sqalu
      Brąz
      na forum od: 08.02.2010 Posty: 879
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      BB (Hero):
      $2.52
      UTG1:
      $2.00
      UTG2:
      $1.67
      MP1:
      $2.61
      MP2:
      $1.47
      MP3:
      $2.56
      CO:
      $1.87
      BU:
      $0.76
      SB:
      $2.05

Preflop: Hero is BB with A, K.
      UTG1 folds, UTG2 calls $0.02, 6 folds, Hero raises to $0.10, UTG2 calls $0.08.

Flop: ($0.21) 6, A, 8 (2 players)
      Hero bets $0.15, UTG2 raises to $0.36, Hero folds, UTG2 gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.36.

Villain : VPIP: 22%, PFR: 16%, AF: 0.6 Hands: 91

Powinienem był callować? Bo chyba jednak przegiąłem, ale koleś mi wyglądał na ładnego set minera, bo zawsze się grzecznie zrzucał jak nie trafiał flopa no i ten niespodziewany atak agresji ;d A ja uznałem że poszukam kasy w innym rozdaniu :)
  • 7 odpowiedzi
    • maesky87
      maesky87
      Brąz
      na forum od: 28.05.2010 Posty: 1 881
      Moim skromnym, niedoświadczonym zdaniem stwierdzam, że nie zrzuciłbym tego. Kolo mógł mieć przecież AQ lub AJ, a to się zgadza z Twoją teorią, iż grał tylko wtedy gdy trafiał flopa. Ty miałeś TPTK, więc dobra ręka na tym boardzie.
    • MistyK
      MistyK
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 2 244
      limp/call -> pocket -> raise flop -> set -> wp, jego AF 0,6 mowi oll ;d
    • sqalu
      sqalu
      Brąz
      na forum od: 08.02.2010 Posty: 879
      maesky87 -> Tylko zwróć uwagę, że koleś z TPGK raczej by chciał doprowadzić do calldownu zwyczajnie a nie przejmować inicjatywę nie będąc pewnym swoim ręki. Chyba że chciał sprawdzić gdzie się znajduje ze swoją ręką, ale tutaj nie pasuje jego AF...
      No i ten call z Ax na UTG byłby raczej dziwny, przecież dobrze wiemy co mówią tabelki dla świeżaków ;) a jakiś tam PFR jednak miał.

A na jakąś sprytniejszą grę go po prostu nie oceniłem, szkoda na to czasu na tym limicie.

No ale z drugiej strony ten niepełny stack. No sam nie wiem :)
    • arkadiusz582
      arkadiusz582
      Brąz
      na forum od: 21.12.2009 Posty: 1 142
      imo standard fold tutaj. ja np. dzisiaj zrzuciłem overpair po tym jak mój cbet został zraisowany ?(
    • Kasica553
      Kasica553
      Srebro
      na forum od: 21.07.2010 Posty: 751
      imho easy call na tak maly rise. turn ci prawde powie :D zawsze mamy 2 outy na seta :p no i moze spadnie pik to kolejnych 9 sie pojawia takze raczej call.

masz pozycje wykorzystaj to na turnie. jak on check to ty tez mozesz check behind a jak znowu valuebet to wtedy mozesz zrzucic. fold byl chyba troche za slabym zagraniem.
    • Ja81
      Ja81
      Brąz
      na forum od: 08.08.2008 Posty: 803
      Kasica Hero tu nie ma pozycji jest na BB, przy tym poziomie agresji u gościa z takimi statami PF, to jest easy fold na tym stole, imo on tu nigdy nie będzie repował seta z uwagi na wet board, ani reisował draws nawet monster draws.

Tylko próbka rąk trochę mała, ale dopóki nie masze readów, że on przecenia układy na flopie to nie ma co się pchac.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 128
      Hello!

Easy fold. Jesli gramy vs set, to nie mamy outow, poza backdoor FD, a raiseuje nas gosc ktory ma AF 0,6 po tym jak gram l/c preflop! Dla mnie to jest A6 i lepiej, nigdy slabiej, wiec skladam tutaj moje TPTK, bo zawsze na turn gramy tu check, a on jesli juz raiseuje flop, to zabetuje czesto turna.