[NL2-NL16] AQo 0.01/0.02

• Niesiol
      Niesiol
      Brąz
      na forum od: 02.01.2010 Posty: 862
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $5,00
      UTG1:
      $2,90
      MP2:
      $0,80

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (10 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.87 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with A:club: , Q:diamond:
      UTG folds, UTG1 raises to $0,08, 2 folds, MP2 calls $0,08, 4 folds, Hero calls $0,06.

Flop: ($0,25) Q:heart: , 7:diamond: , 3:spade: (3 players)
      Hero bets $0,18, UTG1 raises to $0,36, MP2 calls $0,36, Hero raises to $4,92 (All-In), UTG1 raises to $2,82 (All-In), MP2 raises to $0,72 (All-In).

Turn: ($8,71) 8:spade:
      River: ($8,71) T:heart: (2 players)

Final Pot: $8,71

Przesadziłem... byłoby ok gdybym miał pewność, że UTG wrzuci stacka z czymś takim jak JJ, ale ready żadne, więc jego zakres to QQ+,77,33,AQ (20% equity :/), a jak sobie policzyłem (licząc, że MP i UTG i tak wejdą all-in) potrzebuję równo 33% (a to i tak tylko jeżeli MP2 się nie odwinie i nie pokarze AA,KK, nawet fishe czasem coś takiego pokarzą ;p), moje najbardziej EV- zagranie w ostatnim czasie, podkusiło mnie to freemoney od MP2, tylko wtedy co zamiast? flop call? fold?
      Chyba najlepsze by tu był squeeze może zrzuciłbym UTG i zostawił sobie tego MP2
  • 2 odpowiedzi
    • sqalu
      sqalu
      Brąz
      na forum od: 08.02.2010 Posty: 879
      No byłeś ostro cięty na hajs widzę :D
      Overplayed jak dla mnie, żeby mieć pewność że Ci wejdzie z jakimś JJ, Qx ( zwróć uwagę, że otwiera z UTG) na takim flopie musiałbyć mieć pewność że to jakiś maniak, a przecież 36 handów to jednak trochę mało:D
      No i granie AQ bez pozycji też jest trochę słabe, ja zazwyczaj wole poczekać na lepsze okazje, no chyba że czuję rybkę w powietrzu.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 129
      Hello!

Wiec tak... to mozesz nawet foldowac preflop :) Spokojnie vs otwarcie z EP po 30 hands na goscia mozesz foldowac taka rece, szczegolnie ze masz jeszcze fisha IP. 3bet = bluff w tym spocie, ale to nie jest glupi pomysl! Jesli UTG sie zrzuca, co jest tu OK, to jest bardzo duza szansa, ze fish Cie sprawdza, a to nie jest zle, bo bijesz jego range. Wiec ja tu raczej gram squeez :) .