[NL20-NL50] JTs NL50 Yac zajrzyj plz

• maxxiseek
      maxxiseek
      Brąz
      na forum od: 23.01.2010 Posty: 1 736
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($51.03)
      BB ($80.28)
      UTG ($87.08)
      UTG+1 ($41.77)
      UTG+2 ($50.18)
      Hero ($52.49)
      MP2 ($50.87)
      CO ($22.38)
      BTN ($54.85)

Dealt to Hero J:spade: T:spade:

fold, fold, UTG+2 raises to $1.50, Hero calls $1.50, fold, fold, fold, fold, fold

FLOP ($3.75) 7:heart: 9:club: 6:club:

UTG+2 bets $2.50, Hero raises to $7, UTG+2 calls $4.50

TURN ($17.75) 7:heart: 9:club: 6:club: J:diamond:

UTG+2 checks, Hero bets $11, UTG+2 calls $11

RIVER ($39.75) 7:heart: 9:club: 6:club: J:diamond: 2:spade:

UTG+2 checks, Hero ???

Villain:18/8/2.9 Fold cb to raise:0/3 WTSD:21 W$SD:58 CB F:88 600h Notka, że nie zrzucił OP na ch/r F-->callnal niski bet na T-->przy puli 45$ sprawdzil zaklad za 15$ z overpara na suchym flopie majac 4:1 i zostawiajac sobie 15 $.

Link do tamtej ręki.

Ostatni wrzuciłem bardzo podobną rękę i rozegrałem kompletnie bez sensu. Mam nadzieję, że tu będzie lepiej. Gram bardzo mocną linią+mam pozycję+sd value. Easy shove R?
  • 4 odpowiedzi
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      hmmm no z Twoich notek wynika ze nie odpuszcza tutaj TT+, z czego bijesz tylko watpliwe TT bo sam masz jedna z nich.

Z czym gorszym sprawdzi shove river?

mi sie wydaje ze na turnie lapiesz sd value i o ile nie ma fd na jakichs wysokich kartach ktorychs jakos nie chcial stackowac na flopie, to nawet lepiej zagrac check behind, i czek river

wogole to dla mnie niepotrzebny call pre :D
      mala probka fold cb to raise, flop dobry do tego wiec mogles sie pokusic, bo duzo cbtuje
    • maxxiseek
      maxxiseek
      Brąz
      na forum od: 23.01.2010 Posty: 1 736
      Nie do końca chodziło mi o to , żę nie odpuszcza TT+. Była bardzo wysoka pula w multiwayu, a jego przeciwnik grał bardzo niskie bety. Betując w około 30% puli.
    • panq1990
      panq1990
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 1 258
      Check behind tutaj moim zdaniem = poddanie puli. Twoje TJ tutaj wbrew pozorom nie ma tutaj SD value, bo nie bijesz tutaj nic co on tak zagra zazwyczaj (chyba, że ciężko mu się rozstać z drawem i lubi dobierać wbrew oddsom). Pozostaje więc pytanie czy zamiana ręki w bluff i shove river będzie EV+ czy nie. Aby bluff był skuteczny musisz zrzucać jakieś lepsze ręce. On jest tutaj w stanie zrzucić QQ+? Jeśli nie to Twoja linia nie ma specjalnie sensu. Pzdr.
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Jeśli on nie zrzuca OP to raczej nie jestem tutaj zwolennikiem jekiegokolwiek risowania. Masz pozycje, gutshota i 2 OC - przy takiej częstotliwości jego betów float będzie dobrą opcją, bo nawet nic nie trafiając możesz wygrać pulę betując na Turnie. Zauważ, że floatowanie kosztuje Cie tyle samo co ch/r (2,50$ call flop i 5$ bet Turn) a daje znacznie więcej informacji od przeciwnika no i masz equity w pocie.

Turn w takim przypadku to moim zdaniem check behind - jeśli on ma tutaj TT to jest pokonany tak czy siak, a skoro nie zrzuci QQ+ to po co go betować? Jeśli on nie będzie potrafił poddać overpary to ja tutaj gram check behind - możesz się ulepszyć do straighta, 2 par albo tripsa, więc masz jednak trochę outów i wciąz masz szansę wygrać tę pulę i wyciągnąc value na River.
      Generalnie nie wydaje mi się, żeby ten gracz był dobrym materiałem do semiblefów/blefów.

Pozdrawiam