[NL20-NL50] AA Nl25

• Don4tello
      Don4tello
      Platyna
      na forum od: 26.04.2010 Posty: 272
      Boss Media - $0.25 NL (5 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: $19.60
      SB: $21.96
      BB: $46.06
      Hero (UTG): $25.00
      CO: $13.92

SB posts SB $0.12, BB posts BB $0.25

Pre Flop: ($0.37) Hero has A:club: A:heart:

Hero raises to $0.87, fold, fold, fold, BB calls $0.62

Flop: ($1.86, 2 players) 8:club: 9:club: 8:heart:
      BB checks, Hero bets $1.25, BB raises to $4.25, Hero calls $3.00

Turn: ($10.36, 2 players) 6:heart:
      BB bets $5.18, Hero raises to $19.88 and is all-in, fold

Hero wins $19.72

Przeciwnik po 120 rozdaniach gra 19/16 3bet/7
      W miarę solidnie grał, żadnych głupot nie robił. Robię standardowy cbet na flopie i dostaje check/raise. Uważajac go za akurat myslacego gościa stwierdziłem, że on był prawie pewny, że zrobię cbet i na takim flopie jego check/raise bedzie wygladał mocno i wyrzuci mnie z rozdania. Zwazajac na fakt, że flop jest dosyć niebezpieczny for me, bojac się kilku kart, np. trefli, 7 daję call i w przypadku którejś z tych kart na turnie gram bardzo ostrożnie. Spada 6, która co prawda kompletuje jakiegoś strita, ale nie sadziłem, że trzyma 57, 7T, bardziej stawiałem go na JT, 9T i oczywiście flusha, choć z 57s może mógł dołożyć preflop z BB... Na turnie on betuje za połowę puli wiedzac o tym, że board może być dla mnie bardzo scary i zrzuce swoje AK itp., mógł tez ze srednia ręka lub drawem tak zrobić i na to postawiłem. Mój all-in zagrałem więc for protection, bo znów dużo kart nie chciałem widzieć... 8 się nie obawiałem, myślę, że jakby ja miał to sam grałby agresywniej bojac się wielu kart... Dobrze to rozegrałem czy np. powinienem zaczekać na flopie? Czy może juz na flopie zrobić 4-bet i grac o stacki? Trochę średnio by mi się to widziało na takim boardzie, no ale może..:) ? Nie wiem... :rolleyes:
  • 1 odpowiedź
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Ja tutaj raczej przyjmuje identyczna linie. Ciag argumentacji jest taki, ze jego c/r-range na flopie to czesto air lub draw. Przez nasz blocker do Ac, to on tam nigdy nie ma 2oc+nfd, tylko raczej ma monster draw lub air. Na to mozemy grac perfekcyjnie, nie spodziewam sie tez, by on na riverze lightowo barreowal jeszcze raz, wiec wiecej value z jego air-range nie otrzymamy juz.

Dlatego ship na turnie jest spoko, bo on z drawami teraz najczesciej ma szanse na popelnianie bledow. Nice hand.