[NL20-NL50] QJs NL25

• SnikerS89
      SnikerS89
      Brąz
      na forum od: 19.08.2008 Posty: 968
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($33.17)
      BB ($30.92)
      Hero ($58.12)
      UTG+1 ($15.55)
      CO ($50.14)
      BTN ($50.18)

Dealt to Hero Q:diamond: J:diamond:

Hero raises to $0.85, fold, fold, BTN raises to $2, fold, fold, Hero calls $1.15

FLOP ($4.35) 5:spade: 6:diamond: 9:diamond:

Hero checks, BTN bets $4, Hero calls $4

TURN ($12.35) 5:spade: 6:diamond: 9:diamond: Q:spade:

Hero checks, BTN bets $8, Hero calls $8

RIVER ($28.35) 5:spade: 6:diamond: 9:diamond: Q:spade: K:club:

Hero checks, BTN checks

rush poker

39/24, 3bet:13.3 (BTN:25), Agg Freq:38, CB:67, 2B:100, WTS:36, hands:38

Dostaje małego 3beta od kolegi, który coś często stosuje takie zagranie. Jesteśmy na deepie 200bb, ręką z dużym potencjałem, więc oczywiście nie pasuje. Trafiam FD, czy lepszym zagraniem na flopie nie były tutaj semiblef, check/raise jego CB? Patrząc na jego loose 3beta, kolega może mieć tam mnóstwo śmieci w swoim rangu, na które mam spore FE. Flop dosyć ciężki do trafienia, więc pewnie często będzie zrzucał. Pasywne rozegranie jakie tu wykonałem chyba nie było najlepszym pomysłem, nie dość, że uderzył sporo, na co nie mam oddsów na call, to jeszcze nie mam za wiele Implied mimo deepów, no bo jeśli on faktycznie częściej trzyma tam air, to rzadko kiedy spłaci mi się w przypadku trafienia tego koloru. Jak dalej turn, gdy łapię dodatkowo TP? A może taki spot był właśnie idealny do light 4beta pre?

e: i jak już wpędziłem się w pasywne callowanie bez pozycji, to jak river w przypadku, gdy on uderza 3barrel?
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Preflop OK, nie spasujesz do tak malego 3beta nawet oop.

Trafiam FD, czy lepszym zagraniem na flopie nie były tutaj semiblef, check/raise jego CB? Patrząc na jego loose 3beta, kolega może mieć tam mnóstwo śmieci w swoim rangu, na które mam spore FE. Flop dosyć ciężki do trafienia, więc pewnie często będzie zrzucał. Pasywne rozegranie jakie tu wykonałem chyba nie było najlepszym pomysłem, nie dość, że uderzył sporo, na co nie mam oddsów na call, to jeszcze nie mam za wiele Implied mimo deepów, no bo jeśli on faktycznie częściej trzyma tam air, to rzadko kiedy spłaci mi się w przypadku trafienia tego koloru.

Jestescie deep, wiec check/raise mi sie nie podoba. Co zrobisz po tym jak dostaniesz 3beta? Bedziesz pasowal, a to nie najlepszy pomysl z 2overmi i flushdraw. Wyraisowujesz sie sam z oddsow. Jezeli przeciwnik ma air to bedziesz mial szanse wyblefowac go na riverze gdy turn pojdzie check check, a jezeli ma jakiegos made handa to ciagle mozesz trafic swoje outsy.

Jak dalej turn, gdy łapię dodatkowo TP?

check/call to najlepsze rozwiazanie, raise nie ma za duzego sensu

A może taki spot był właśnie idealny do light 4beta pre?

Na takiego malego 3beta z takimi stackami 4betowanie mi sie nie podoba, przeciwnik bedzie zbyt czesto callowal Cie in position (widac, ze koles nie jest za dobry po jego sizie 3beta) . Bedziesz wtedy gral duzego pota oop 200bb deep.