[NL2-NL16] n10 KQs

• Janosikgdy
      Janosikgdy
      Brąz
      na forum od: 06.05.2007 Posty: 4 480
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($8.16)
      Hero ($10.89)
      CO ($36.03)
      BTN ($10)

Dealt to Hero K:diamond: Q:diamond:

fold, fold, SB raises to $0.30, Hero calls $0.20

FLOP ($0.60) 2:diamond: 8:club: T:diamond:

SB bets $0.40, Hero raises to $1.30, SB raises to $7.81, Hero calls $6.51

V: 68/32/AF 2.4/51hands

Preflop, nie 3betuje, bo koleś jest agresnywny, ja trafie flop raz na trzy razy, pula będzie spora, a on nie odpuszcza do 3betów, wole więc zagrać spokojnie na prefopie i jeżei trafie na rękę zrobić call down, bo villain jest na tyle agresywny aby betować 2 streety z blefem.

Flop Chybiam, ae dostaję drawa+ często moje overcardy są czystymi outami na jakieś T9/TJ którego może nie zrzucić.

Imo raise>call bo on tutaj często nie ma made hand przez co mam FEQ, i w dodatku sam koleś napewno zestakuje sie ze średnimi rękoma na któego mogę mieć nawet 15 outów.
  • 2 odpowiedzi
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      PRF: Spoko jestem za. Twoja kasa płynie z valuebetow.

F: gram calls, nie masz FE vs fish, a taki agro donk czesto jak spadnie flush bedzie udawał, ze go ma.

Nie uważam twojego zagrania za złe by myśle, ze masz 50% spokojnie wiec zawsze to jest EV+, ale to jest gra high variance, a takiej z fishami po prostu nie lubie.
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Ole

3bet pre? Nie 3betujac, 2/3 flopow musisz poddawac albo floatowac, co na agresywnego gracza nie jest za dobre + nie masz odpowiednich readow po 50 rękach, czy on odpuszcza na 3bety czy nie.

As played, na flopie masz dwie oversy + 2nd nut flushdraw, co daje Ci 15 czesto czystych outow vs jego JJ, Tx, slabsze drawy i dominuje Cie tylko pare kombinacji A:dJ i innych A:dx, co raczej jest mniejszoscia jego range. Sumujac, na 80bb deep eff. stackow w BvB gram dokladnie tak samo- well played postflop.

Pozdrawiam