[NL2-NL16] Aa Nl10

• adas86
      adas86
      Brąz
      na forum od: 20.08.2009 Posty: 278
      Known players:       
      BB:
      $11,2
      Hero:
      $12,99

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.88 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with A:spade: , A:diamond:
      6 folds, Hero raises to $0,40, SB folds, BB calls $0,30.

Flop: ($0,85) K:diamond: , 9:diamond: , 6:heart: (2 players)
      BB checks, Hero bets $0,5, BB calls $0,50.

Turn: ($1,85) 5:spade: (2 players)
      BB bets $1,1, Hero raises to $4,40, BB raises to $10,30 (All-In), Hero calls $5,90.

River: ($22,45) 7:diamond: (2 players)

Final Pot: $22,45

Obstawiałem tu villaina na jakieś KX może AK, bo sprawdził bez pozycji open raise . Czy ten call na turnie był OK czy jednak z żalem trzeba było nacisną FOLD :facepalm:
  • 4 odpowiedzi
    • piotrj
      piotrj
      Brąz
      na forum od: 31.03.2008 Posty: 1 171
      Czemu zakładasz, że villain będzie Cię callował z Kx lub AK grając bez pozycji ?( A potem jeszcze grał c/c na flopie z FD i SD.

Dla mnie to jest call turn i call lub fold river w zależności od wysokości betu. Raisując najprawdopodobniej izolujesz się na ręce, które Cię biją.

Używasz jakiegoś programu trackującego? O wiele łatwiej by Ci było oceniać zakresy rąk przeciwników grając z hudem.
    • adas86
      adas86
      Brąz
      na forum od: 20.08.2009 Posty: 278
      W sumie masz rację że trochę za mały zakres tu mu dałem ale na flopie oprócz FD najbrdziej to mi pasowało. Po jego callu na flopie byłem przekonany że trzyma na ręce FD dlatego po jego raise na turnie zagrałem 3bet żeby go wyrzucić z rozdania nie wiem czy słusznie.
      Co do HUD-a używam Elephanta ale na przeciwnika miałem ok.30 rąk,
      więc za dużo mi to w tym przypadku nie pomogło.
    • piotrj
      piotrj
      Brąz
      na forum od: 31.03.2008 Posty: 1 171
      Ale jeśli on trzyma tu FD, z czym nie grał by agresywnie najprawdopodobniej, to Ty nie chcesz go wywalić z rozdania. Chcesz żeby został aby opłacił Ci swoje drawowanie :f_thumbsup:
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Siema

A co sądzisz mniej-wiecej takim jego flop calling range- Kx, 9x, flushdraw, 87 oraz sety? Wydaje mi sie, ze kazda ręka jest tutaj prawdopodobna, na turnie kompletuje sie tylko 87 i bez _zadnych_ readow/statow/informacji wydaje mi sie, ze on na tyle czesto bedzie mial Kx ze mozesz tutaj grac w ten sposob na turnie. Najlepiej oblicz w Equilatorze equity vs jego range, nie bede tego robil za Ciebie bo to swietne cwiczenie do analizy sesji. Jesli bedizesz mial z tym problem, odpisz w tej ręce :)

Pozdrawiam!