[NL2-NL16] JTs NL10

• siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      PartyGaming - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: $11.49
      CO: $7.89
      BTN: $11.72
      SB: $10.00
      Hero (BB): $10.15

SB posts SB $0.05, Hero posts BB $0.10

Pre Flop: ($0.15) Hero has J:diamond: T:diamond:

fold, fold, BTN raises to $0.30, fold, Hero raises to $1.00, BTN calls $0.70

Flop: ($2.05, 2 players) 8:club: 3:spade: Q:heart:
      Hero bets $1.40, BTN calls $1.40

Turn: ($4.85, 2 players) A:diamond:
      Hero bets $3.10, BTN calls $3.10

River: ($11.05, 2 players) 6:diamond:
      Hero checks, BTN bets $6.22 and is all-in, fold

BU
      19/15
      foldtocbet 9/15
      foldtosb 0/2
      foldto3bet 59%
      AFq 53/65/44
      steal z BU 15/44
      hands 430

3betuje gracza, który sporo stealuje. Nie wiem czy warto przy niskim foldto3bet, czy nie lepiej poczekać na TT+, AK.
      Nie wiem czy warto było cbetować flop, bo rzadko się zrzuca, ale jako że jest dry to cbet.
      Turn wpadam w pułapkę, trafiam doublebellybuster, spada scarycard, nie mogę ch/callować, więc gram b/f.
      River, nie widzę sensu w blefowaniu, za mało w stacku, więc easy.

jakieś stare ready:
      nie slowplayuje nutsów
      gra blockbety river
      AKo squeeze x 3.33, TPTK b/p>

Czyli obstawiam, że ręka albo skopana od preflopa, na każdym streecie albo zagrana cała prawidłowo :)
  • 4 odpowiedzi
    • 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      na forum od: 05.10.2007 Posty: 761
      juz sama akcja pre mnie dziwi, z blindow bronisz JTs? Ja ostatnio poczytalem troche o redline na "dwojkowym forum" i ogolnie blindy odpuszczam ile sie da. BB 80% a SB 88% (wciaz pracuje nad BB zeby odpuszczac wiecej).

co do reki to cbet jak najbardziej ok, tylko jesli jest to w miare ograniety gracz bedzie wiedzial ze na takim boardzie twoj cbetrange to 100%.
      Na turnie mimo ze bardzo dobra karta do 2nd barrela, na nl10 odpuszczam takie spoty w 3betowanych pulach i gram c/f.
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      pre: moim zdaniem nie warto, easy fold jak dla mnie na prawdę na micro stawkach obrona blidow nie jest specjalnie ważna + ludzie za duża calluja, a twoje value płynie z vb, wiec będziesz w duzej puli, oop z marginalna ręka ze sporym potencjałem IP i wmp.

F: Szczerze to nie jest dobry flop z mojego doświadczenia wynika, ze tyko flopy Axx i Kxx nadaja sie do c.beta w 3bet pocie, cala reszta czesto wpada w range rywali + calluja PP. Ale twoja ręka jest do kitu robisz to co musisz.

T: poddaje pule, jeśli nie okej Ax to świetna karta do bluffu, ale szczerze w 3bet pocie rywale graja fit or fold prawie zawsze, wiec jesli callowal na flopie jego range to w zasadzie KQ, QJ, AQ, slowyplay AA- KK, AK - ludzie dziwne rzeczy robia z tą ręką, JJ-99, 88, QQ, a wiec twój secondbarrel spowoduje zrzucenie JJ-99. Raczej nie sadzę żeby zrzucił TP z flopa lub KK.

R: Jego range jest super strong c/f to najlepsze wyjście.

Właśnie przez takie sytuacje, unikam takich spotow, po pierwsze rywal jest do tego zły moim zdaniem mały 3bet fold, po drugie ma przeciętny FTCB a nie wysoki, dla mnie to nie jest dobry rywal do bluffowania oop.
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      w sumie niepotrzebnie wrzuciłem rękę do analizy, bo nie spojrzałem przed rozdaniem na foldto3bet%. Muszę sobie wrzucić do huda, bo na popup często zapominam spojrzeć.
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Jeśli gracz stealuje za dużo (np. 40%), wtedy faktycznie albo będzie pasował na 3beta (zazwyczaj), albo callował za dużo 3betów. W obu przypadkach będziesz miał profit z 3beta, jeśli folduje to wygrywasz $ na PF, jeśli calluje wtedy musi spasować postflop. Im więcej calluje, tym częście 3betuje np. AQ/KQ/AJ/KJ dla value.

Flop: cbet jako standard, ponieważ możesz wyrzucić jego najniższe pockety, jakieś KJ albo AJ a ponadto masz gutshota.
      Turn: masz double gutshota i według mnie barrel jest okej! Rywal może spasować JJ-99 czasami jakieś floaty, wątpię żeby zrzucić KQ ale przeciwko KQ masz outy, więc WP.