[NL2-NL16] NL10 QTs

• mikhail4
      mikhail4
      Brąz
      na forum od: 20.01.2009 Posty: 51
      Tu mam 4 słabych graczy przy stołe - dokładam bez pozycji ale mam 4:1 (bb ma vpip 90 wiec zakladam ze dokłada na bank).
      Na flopie chyba decyzja juz prosta... chyba ??

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      Hero ($10.57)
      BB ($9.03)
      UTG ($11.94)
      UTG+1 ($10.80)
      CO ($6.95)
      BTN ($3.53)

Dealt to Hero Q:spade: T:spade:

fold, UTG+1 raises to $0.35, fold, BTN calls $0.35, Hero calls $0.30, BB calls $0.25

FLOP ($1.40) Q:heart: J:spade: Q:club:

Hero bets $0.95, BB folds, UTG+1 folds, BTN raises to $3.18 (AI), Hero calls $2.23

TURN ($7.76) Q:heart: J:spade: Q:club: 5:diamond:

RIVER ($7.76) Q:heart: J:spade: Q:club: 5:diamond: 4:heart:
  • 4 odpowiedzi
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      za preflop bez pozycji to raczej niewiele sędziów Cię pochwali :)
      Co do postflop to czemu donkujesz na flopie? Wszyscy byli megapasywni? Ja tutaj wolę dać zagrać rywalowi i wybrałbym check/raise. I nie żartuj że chciałeś foldować na shorta :)
    • mikhail4
      mikhail4
      Brąz
      na forum od: 20.01.2009 Posty: 51
      hej
      ws decyzji na flopie miałem na myśli mój lead/donkbet.
      Callnięcie shorta to sprawa prosta - co jakby jeszcze ktoś wsunął?
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      Używasz statów i piszesz, że masz 3 słabych graczy na stole, ale warto abyś podał jakie liczby. Skoro są słabi to zakładam, że mogą wsunąć z any Qx, Jx czy też z pocketem, jeśli to jakieś maniaki to nawet z AK, T9, itp., a UTG z pewnością wrzuci z KK+, więc stackoff to raczej jest formalność na każdego z nich z tym, że ja wolę check/raise, bo rzadko na Twojego donka ktoś wrzuci jakąś kasę z air itp, a masz aż 3 rywali za sobą.
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Witam

Fold pre! (!!) Jestes oop, bez inicjatywy z totalnie zdominowana ręka, ktora gra fit-or-fold- unikaj takich decyzji, jesli chcesz przejsc przez te stawki w miare plynnie.

As played, donkujesz bo? Chcesz wyrzucic gorsze rece (po co?), chcesz dostac value od gorszych (jakich?), chcesz sie bronic (przed czym?) czy chcesz wyrzucic lepsze (jakie?). Nie mowie, ze te powody sa zle czy cos, ale chce zrozumiec Twoje myslenie.

As played, to jest snapcall na shortstacka od BU ale co bys zrobil, gdyby raisowal pelny stack? Bez readow/informacji, nigdy nie powinienes callowac poniewaz masz tylko bluffcatchera z tym kickerem i na tych limitach nie musisz go uzywac.

Pozdrawiam