[NL2-NL16] Jk Nl2

• irb1400
      irb1400
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 352
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      SB:
      $5.00
      BB (Hero):
      $2.60
      CO:
      $0.99
      BU:
      $5.05

Preflop: Hero is BB with J, K.
      CO folds, BU raises to $0.04, SB folds, Hero raises to $0.10, BU calls $0.06.

Flop: ($0.21) 3, 6, 9 (2 players)
      Hero checks, BU bets $0.08, Hero calls $0.08.

Turn: ($0.37) J (2 players)
      Hero checks, BU bets $0.16, Hero calls $0.16.

River: ($0.69) Q (2 players)
      Hero checks, BU bets $4.71(All-In), Hero folds, BU gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.69.

Villain 44/25 AFq 68% 63H

PF: grajac bez pozycji na takiego przeciwnika - JK nadaje sie do 3betowania?
      biorac pod uwage przewage agresji naflopie wybieram reraise czy nie lepszy fold ?
      F: dostaje donka za ~1/3puli i zupelnie nei wiem, co to u tego przeciwnika moze oznaczac. moze koledzy ( i kolezanki) z wiekszym doswiadczeniem beda wstanie mi powiedziec, co tego typu przeciwnicy moga tak grac.
      T: lapie TP na mokrym boardzie i tutaj moje pytanie, czy raisowac? raisujac zostawie tylk FD i lepsze rece
      R: spada karta, ktora nie jest dobra dla mnie wiec izi fold.
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Na takiego przeciwnika 3bet pf jest bardzo dobry. KJ to hand, ktory trafia dobre pary. Przeciwnik bedzie callowal 3beta z gorszymi Kx i Jx. Foldowanie nie wchodzi w gre, gdy tak aggro przeciwnik minraisuje buttona. Wrajac do 3beta, powinienes zrobic wiekszego siza. Dlaczego tyle 3betowales? To Twoj standard czy missclick? 3betuj w tym spocie do 16c.

Flop, easy check/fold. Nie calluj jego beta.

Na turnie check/call jest jedynym wyjsciem. Raisowanie jest zbyt thin, a o foldowaniu nie ma mowy.

River snap fold. Nie masz zadnych powodow, zeby myslec, ze jest to blef. Tak duzy overbet to zawsze nutsy/close to it