[NL2-NL16] KK nl10

• eNPe
      eNPe
      Brąz
      na forum od: 08.05.2009 Posty: 2 617
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $10.00
      SB:
      $12.21
      BB:
      $29.32
      MP2:
      $8.19
      MP3 (Hero):
      $13.87
      CO:
      $10.66

Preflop: Hero is MP3 with K, K.
      MP2 folds, Hero raises to $0.35, CO calls $0.35, 2 folds, BB calls $0.25.

Flop: ($1.1) A, Q, A (3 players)
      BB checks, Hero checks, CO checks.

Turn: ($1.1) J (3 players)
      BB bets $0.82, Hero calls $0.82, CO calls $0.82.

River: ($3.56) 8 (3 players)
      BB checks, Hero checks, CO checks.

Final Pot: $3.56.

BB: 63/6/3.5/80h
      CO: 31/6/1.4/316h

Flop: podejrzewam, że któryś z tych graczy może trzymać Ax, dlatego też nie cbetuje.
      Turn: Po ogólnym przeczekaniu, betuje fisz, którego w tym momencie obstawiam na Qx, Jx, okazyjnie też jakaś Tx dająca mu gutshota, więc postanawiam callować.
      R: jak widać
  • 8 odpowiedzi
    • coldfus1on
      coldfus1on
      Brąz
      na forum od: 17.12.2008 Posty: 184
      ja daje cb w koncu szanse na flopniecie tripsa to niecale 1,5 %
    • eNPe
      eNPe
      Brąz
      ja daje cb w koncu szanse na flopniecie tripsa to niecale 1,5 %

Ok. A jak w takim razie grasz na T i później R? I jak się zachowujesz w przypadku raisa na flopie?
    • irb1400
      irb1400
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 352
      Hejka
      cb o tyle lepszy, ze bedziesz wiedzial na czym stoisz, a nie pozniej domyslasz sie, czy ma tego Asa czy nie. Z drugiej strony dwa A na flopie minimalizuja prawdopodobienstwo, ze ktos trafil tripsa - jak w poscie wyzej.

pozdro
    • xbizness
      xbizness
      Brąz
      na forum od: 17.12.2009 Posty: 216
      Ax jak najbardziej jest w twoim range wiec dajesz tu cbeta, po callu mozesz zastanawiac sie czy nie maja jakiegos A, na raise moim zdaniem na tych stawkach foldujesz. Tak jak zagrales wydaje mi sie ze na river masz thin vbeta
    • coldfus1on
      coldfus1on
      Brąz
      na forum od: 17.12.2008 Posty: 184
      patrzac na agresje przeciwnikow to raise CO rzeczywiscie moze oznaczac tripsa, c/r od fisha tez ciezko by bylo callnac

na turn ciezko powiedziec co bym gral bo nie wiadomo kto by zostal w rozdaniu ale jak fish to chyba bym dal check behind dla pot control i ewentualnych blefow na river

ogolnie ciezko powiedziec co grac po flopie, as znajduje sie takze w Twoim zakresie, a po cb czesto dostaniesz informacje na temat tego co trzymaja przeciwnicy
      w takich sytuacjach przydaja sie jeszcze jakies ready na graczy
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Siema

Brak cbetu _w 3way potcie_ vs prawdopodobnie slabi gracze na boardzie AAQr powinien byc raczej standardem majac Wasza ręke (nie musicie tutaj balansowac!). Ax sa _duzo_ czesciej w ich range niz inne ręce, dodatkowo nie chcecie dostawac calli od Qx poniewaz to powoduje, ze macie guessing game i nie jestescie w stanie naprowadzic sie na dobra droge okreslania ich range.

Podoba mi sie Twoja linia, na turnie call w celu ogladniecia 'dosc taniego sd' jest jak najbardziej ok a odnosnie vbeta na river, jestem jednak przeciw skoro dostales 2 calle na turnie.

Pozdrawiam
    • 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      na forum od: 05.10.2007 Posty: 761
      Napisane przez eNPe

Turn: Po ogólnym przeczekaniu, betuje fisz, którego w tym momencie obstawiam na Qx, Jx, okazyjnie też jakaś Tx dająca mu gutshota, więc postanawiam callować.
      stawiajac go na taki zasieg nie lepiej rasiowac for value?
    • eNPe
      eNPe
      Brąz
      Napisane przez 00thunder00
      stawiajac go na taki zasieg nie lepiej rasiowac for value?

Tak, tylko miałem za sobą jeszcze CO, i w wypadku jakby zrobił 3beta to raczej izi fold, a tak po najmniejszych kosztach próbuję dojść do sd.