[NL100+] 88 nl 200 - thin value betting

• MaNTissS
      MaNTissS
      Brąz
      na forum od: 04.10.2008 Posty: 1 033
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$1/$2 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      MP2:
      $197.00
      MP3:
      $361.60
      CO:
      $417.85
      BU (Hero):
      $200.00
      SB:
      $215.30
      BB:
      $291.75

Preflop: Hero is BU with 8, 8.
      2 folds, CO raises to $6.00, Hero calls $6.00, 2 folds, BB folds.

Flop: ($15) 9, 7, 3 (2 players)
      CO bets $10.00, Hero calls $10.00.

Turn: ($35) K (2 players)
      CO checks, Hero checks.

River: ($35) 4 (2 players)
      CO checks, Hero bets $12.00.

Przeciwnik: loose-semi aggresive fish. 38/25 cbet 70%, AF 3. Ale mała próbka 90 rąk

Obstawiam przeciwnika na jakieś showdown value, bo bez niego tacy gracze lubią blefować na riv.
      I teraz mam pytania dotyczące podobnych do tej sytuacji.
      1. Jaka jest najgorsza ręka z którą powinniśmy tutaj value betować przeciwko graczowi jak ten, który nie thin value betuje sam (jak ten), i jaki betsizing.
      2. Najgorsza ręka z którą callujemy na river rega, który potrafi thin value betować.
  • 6 odpowiedzi
    • hellYeahEnT
      hellYeahEnT
      Brąz
      na forum od: 28.03.2008 Posty: 4 864
      Ja tu value betuje 9 z kickerem dopiero (Q9+). Myslisz ze z 7 Cie sprawdzi tutaj ??

Bet 12-14 spoko
    • MaNTissS
      MaNTissS
      Brąz
      Sprawdzić sprawdzi, bo to fisz, pytanie jest bardziej typu czy on z 7 i niższymi parami betuje na flopie, wtedy nie miałem na to readów.
      Poza tym patrząc realnie na nasz range, to Q9 ja nie flatuje w takim spocie :p, chyba najlepsza 9 to J9s
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      To jak my vbetujemy nie ma nic z tym do czynienia, jak on vbetuje. To jak my vbetujemy tylko i wylacznie odnosi sie do jego calling-range. Wiec jak on ma tutaj szeroki calling-range, to powinienes miec szeroki vbetting-range.

Realistycznie patrzac tylko T8s = 4kombinacje jest busto. Koloru jednak nie masz, najczesciej masz wlasnie 9x/TT/88/7x.

Moim zdaniem river bez informacji jest check, bo nie spodziewam sie tutaj czesto c/c od 7x. Nawet jak to jest fish, to nie wiesz narazie nic o jego tendencjach postflop. Ja tutaj wole zgarnac informacje, bo zauwaz, ze QQ/JJ/TT/9x z Xs dobrze moga c/c T, a nie spodziewam sie tutaj nigdy c/c od A-high, 7x bardzo rzadko.

Jak jestes przekonany, ze on sprawdzi z 7x, to tylko sprawdz, ile jest gorszych rak ogolnie a ile lepszych i potem decydujesz, czy mozesz thin vbetowac tutaj.
    • MaNTissS
      MaNTissS
      Brąz
      ok, ale wciąż nie ma odpowiedzi na moje pytania :D
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      1. Czytaj moja odpowiedz wyzej, fish jest za bardzo generalnei okreslenie. Bet-sizin = tyle ile calluje, znow nie ma konkretow. Niektorzy graczy maja statyczny c/c-range co do betow, wiec moga nawet callowac bet za pot. Jezeli on jest takim, betujesz za pot czy wiecej, jezeli nie, musisz sie starac wyciagnac max. z tego, co on jest w stanie callowac.

2. A9? Znow, zalezy od jego umietnosci do vbetowania.
    • lekarz20
      lekarz20
      Brąz
      na forum od: 17.06.2008 Posty: 1 630
      1. i 2. TT+