[NL20-NL50] Nl50 77

• CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($59.06)
      BB ($21)
      Hero ($52.20)
      BTN ($56.83)

Dealt to Hero 7:club: 7:heart:

Hero raises to $1.50, BTN calls $1.50, SB raises to $3.50, fold, Hero calls $2, fold

FLOP ($9) 9:club: T:diamond: 2:diamond:

SB bets $0.50, Hero ?

Villain to... donk.
      Limpował, robił jakieś śmieszne akcje.
      Np zagrał cbet/call z A :spade: 7 :spade: na boardzie Q :heart: 7 :heart: 2 :club:

Preflop sprawdzam bo mam oddsy pod seta.
      Jednak na flopie po tym śmienszym cbecie nie wiem czy warto tutaj coś kombinować? Fold wydaje się strasznie weak a z drugiej strony call jest bez sensu.
  • 5 odpowiedzi
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Zawsze tutaj raisuję, tak minibet to prawie zawsze jakiś syf grany tak przez fishów.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Call preflop oczywiscie OK. Nie ma mowy o foldzie to tak malego 3beta. Masz za dobre oddsy, jestescie 100bb+.

Jednak na flopie po tym śmienszym cbecie nie wiem czy warto tutaj coś kombinować? Fold wydaje się strasznie weak a z drugiej strony call jest bez sensu.

Zgadzam sie z tym, ze fold nie wchodzi w gre, ale dlaczego callowanie jest bez sensu? Dla mnie to jedyna opcja w tym spocie. Nie wiem dlaczego mialbys raisowac. Jak zagralbys gdyby koles checknal do Ciebie? Ja takiego minbeta traktuje wlasnie jak checka. Dlatego call i zobacz co zrobi na turnie.
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      Ok, dlaczego na takim flopie, zakładając, że przeciwnik gra check nie mamy betować tylko grać check? Nie rozumiem dlaczego float ma tutaj być złym rozwiązaniem.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Nic nie wiesz o przeciwniku, ktory wlasnie zrobil min3beta preflop. Najczesciej to jakies mocne handy. Tak wiec betujac narazasz sie na check/raisa od jego nutsow i nie wyciagasz value z niczego gorszego.

Starasz sie po prostu dojsc do showdownu ze swoim weak made handem.
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      Ok, załóżmy, że gra tak z AK, AQ, nie dajemy mu trochę za łatwo "dobierać" do jego overcards, które i tak jak trafią to nas biją?