[NL20-NL50] Qq Nl25

• Don4tello
      Don4tello
      Platyna
      na forum od: 26.04.2010 Posty: 272
      Boss Media - €0.25 NL (5 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

Hero (BTN): €28.46
      SB: €28.63
      BB: €25.00
      UTG: €2.88
      CO: €25.25

SB posts SB €0.12, BB posts BB €0.25

Pre Flop: (€0.37) Hero has Q:club: Q:heart:

UTG raises to €0.87, fold, Hero calls €0.87, SB raises to €3.74, fold, UTG calls €2.01 and is all-in, Hero raises to €11.69, SB raises to €28.63 and is all-in, Hero calls €16.77 and is all-in

Przeciwnik po 200 rozdaniach gra 17/14 3bet/5 fold3bet/80%
      Gościa uważałem raczej za solidnego, więc na podbicie shorta zareagowałem callem w nadziei, że wlaśnie on pomyśli, że na 3bet ja zareaguje foldem i zostanie tylko z donkiem z w miare mocna ręka... No i zrobił ten 3bet, donk dołożył, pula już spora, więc stwierdzam, że nie za bardzo mi się widzi tylko callnać te QQ teraz i robię 4bet. Trochę się nie spodziewałem, że da allin, ale stwierdziłem ,że on mógł pomyśleć, że ja to robię jako blef i chcę zgarnać pulę, więc QQ teraz mówię, że raczej zrzucić nie mogę...Liczyłem, że pokaże AK JJ, może TT... Ogólnie niezwykle rzadko stackuje się preflop z AK i QQ, no chyba, że przeciwko jakiemuś fishowi, o którym wiem jak gra, a tutaj po prostu to była czysta dedukcja. Słucham uwag <beer>
  • 4 odpowiedzi
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Poradnik do wstawienia rąk!
      To jest pierwsza uwaga z mojej strony. Przeczytaj sobie poradink i fajnie by bylo, jakbys wylaczal wyniki na przyszlosc.

Ogolnie fajnie tez sie pobawic z equilatorem lub poker stove w takim spocie. Wiesz co to za program i jak sobie z nim radzic? Ciekawi mnie tutaj zasieg, ktory przypisujesz SB.

Jak bedziesz mial problemy z programem lub nie wiedzial, co dalej, to napisz tutaj, chetnie pomoge!
    • Don4tello
      Don4tello
      Platyna
      na forum od: 26.04.2010 Posty: 272
      Zapomniałem o tych wynikach rozdań, sorry ;) I chyba się domyślam, że Equilator to chyba odpowiedź na moje pytanie:) Tak, od jakiegoś miesiaca używam i umiem obsługiwać. Thx <beer>
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      To conajmniej jest podstawa do dyskusji. Mozesz tutaj wkleic i mozemy o tym podyskutowac.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Nieźle się wylevelowałeś.

Postaw się w jego w jego sytuacji jakiś short z utg gra raise za prawie 1/3stacka ty grasz call czyli na pewno nie masz ty żadnych pp bo setmaining nie wchodzi w gre więc raczej masz mocny range i on wie ze po jego sqz short często sprawdzi wieć jego range będzie tutaj bardziej tight niż light.

A co do samego call z QQ to jest on fatalny możesz tak zgarać z AA ale z QQ często spadnie flop A/K fish zagra push i co wtedy call tylko dlatego ze pula mała i to fish ?? Grasz tutaj 3beta za jego all in się cieszysz bo on sprawdzi z masą słabszych rąk. Nie kabinuj za duzo tym bardziej że 3bet 5% to jest na prawdę mało i oprócz stats nie masz na niego żadnych readów z czym on gra sqz.