[NL2-NL16] Nl20 KJo

• wqwlucky
      wqwlucky
      Brąz
      na forum od: 21.11.2009 Posty: 298
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($20)
      BB ($40)
      UTG ($7.58)
      UTG+1 ($38.91)
      CO ($34.87)
      Hero ($22)

Dealt to Hero K:heart: J:diamond:

fold, fold, CO raises to $0.60, Hero calls $0.60, fold, fold

FLOP ($1.50) 3:club: 5:spade: 8:diamond:

CO bets $1, Hero raises to $3, CO raises to $8, Hero folds

Gra strasznie luzno na CO i BTN i tutaj poraz kolejny cbetowal mi taki niski flop i zdecydowalem sie na raise i teraz nie bardzo wiem czy powinienem w ogole stosowac w takiej sytuacji takie zagranie ;p
  • 3 odpowiedzi
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      imo niezle
      plus jest taki ze on widzi, ze grasz raise/fold
      wiec jak zlapiesz monstera to licz ze na raise czesciej dostaniesz 3bet
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Niezbyt wiele napisales o swoim przeciwniku. CO to reg czy donk? Jezeli to drugie to zwykle bedziesz chcial tutaj 3betowac na BTNie, bo KJ trafia dobre pary i generalnie latwo gra sie takiego handa na donka post flop. Jezeli to reg, ktory duzo raisuje na CO to flatowanie jest spoko.

Jezeli nic o gosciu nie wiesz to po prostu spasuj. Jaki jest Twoj plan po zraisowaniu tego flopa? Jak grasz przyszle strity? Dlaczego raisujesz? Musisz miec dobra logike za swoimi zagrywkami, a z tego co napisales wynika, ze, bez obrazy ;) ,nie miales zadnego/dobrego planu.
    • wqwlucky
      wqwlucky
      Brąz
      na forum od: 21.11.2009 Posty: 298
      Brałem go za rega, gral duzo na co i btn, probowalem wczesniej go 3betowac, ale za kazdym razem grall call pre i check/raise flop. Wiec z ta reka postanowilem tym razem zagrac call pre, na jego cbet raise. Glownie myslalem ze o tym ze jezeli tym razem pokaze jakas tam agresje to zdolam go wyrzucic, a na ewentualny call, gralbym raise turn z jakakolwiek karta by nie spadla.

Napisane przez ZZZet
      Musisz miec dobra logike za swoimi zagrywkami, a z tego co napisales wynika, ze, bez obrazy ;) ,nie miales zadnego/dobrego planu.
      Jezeli moge prosic, to zrob sobie notke xD , zebys mnie ostro jechal za kazde idiotyczne zagranie, bo zamierzam duzo wrzucac rak, a nic tak nie motywuje jak porzadny opi... :P