[NL2-NL16] AQ nl5

• Sosen91
      Sosen91
      Platyna
      na forum od: 02.08.2009 Posty: 2 111
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.04(BB) Replayer
      Hero ($6.40)
      BB ($4.73)
      UTG ($1.42)
      CO ($5.84)
      BTN ($7.32)

Dealt to Hero Q:diamond: A:spade:

fold, fold, BTN raises to $0.12, Hero raises to $0.48, fold, BTN calls $0.36

FLOP ($1) 4:spade: 6:club: A:diamond:

Hero bets $0.56, BTN calls $0.56

TURN ($2.12) 4:spade: 6:club: A:diamond: 3:club:

Hero checks, BTN bets $1.27, Hero calls $1.27

RIVER ($4.66) 4:spade: 6:club: A:diamond: 3:club: 4:diamond:

Hero checks, BTN bets $5.01 (AI), Hero folds

BTN wins $4.35

Pre-3 bet , dlaczego ? 3 betuje for value ,gracz kradnie 20~%. Na stole pokazuje się dla mnie TPSK ,która oczywiście conti betuje, mój przeciwnik sprawdza. Na co go stawiam ? Wygląda na ogarnietego gracza nl5 18/13/3.8/155 hands więc AK,PP, więc albo mnie wciąga w gre(AK,sets) albo floatuje.
      Na turnie nie uderzam dlaczego? Nie wiem czy dobrze myśle ale nie chce się commitować oop w/TPTK niby jest to 3 betowana pula ale mam przeciwko sobię gracza podobnego do siebie a więc gram c/c dla indukcji blefu i kontrolowania puli , nie obawiam się drawów ponieważ nie widzę wielu takich krat w jego 3 betting caling range. River to dla mnie blank jednak zastanawiam się co zrobić b/c? absolutnie bije jedynie AJ w które nie wierze ,że sprawdził pre. moze blockbet/fold? Hmm albo c/c ? Ja zagrałem c/f ze względu na bet sizing i przebieg rozdania ? Nie bije tu nic innego jak blefa moim zdaniem, dziś miał szczęśćie dałem mu kredyt na ręke ;D

Weak czy ok?:>
  • 2 odpowiedzi