[NL20-NL50] 52 nl50 rush

• mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($51.85)
      Hero ($52.45)
      UTG ($150)
      UTG+1 ($17.50)
      UTG+2 ($48.85)
      MP1 ($25.95)
      MP2 ($117)
      CO ($60.40)
      BTN ($56.65)

Dealt to Hero 2:club: 5:diamond:

fold, fold, fold, fold, fold, CO raises to $1.50, fold, fold, Hero raises to $5, CO raises to $13, Hero raises to $52.45 (AI)

Moja reka tutaj jest srednio istotna, tzn wydaje mi sie ze powinienem spasowac to , a wybrac do stackowania jakiegos Ax ktory zabiera mu ilestam % ukladow z tego top 2-3% 4betting range ktore sprawdzi push.

Tez za mala probka, zle popatrzylem + bylem rozkojarzony rozmowa i tak wyszlo.

Ale generalnie gdyby po wiekszej probce mial ~3,5% 4bet range to jaki powinien byc moj stackoff range zeby sie z nim dochodowo stackowac ?
      Ile moge liczyc ze zrzuci z tego 3,5% ->1? zostawi AK, QQ+, ->nic ?zostawi AQ+, QQ+ ?

jak wiecie jakie sa tendencje to chetnie sie dowiem, jestem nowy w tym
  • 1 odpowiedź
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Normalny reg na blindwar przy agresywnej dynamice gry będzie się stackował z AK i QQ+, co daje 2,6% zakresu, co przy 3,5% daje 75% value range'u w jego 4betach, który tutaj nigdy nie folduje. Od razu widać, że jest to przytałaczając ilość i nie ma sensu wrzucać stacka i to jeszcze z tak śmieciową ręką. Jego Fold to 3bet jest też za mały, żeby go 3betowac z any2 i to jest naprawdę easy fold. Są znacznie lepsze karty do 3betowania, posiadające equity i nie mające na dodatek problemów z dominacją w razie sprawdzenia. Polecam na przyszłość staranniej dobierać handy do takich zagrywek. No chyba, ze chcesz go przekonać, że jesteś wariatem i wykorzystać swój image w przyszłości, ale o ile nie grasz na jakimś niszowym roomie, gdzie masz 10 stolików to takie rzeczy na NL50 nie mają żadnego sensu.

Pozdrawiam