[NL2-NL16] AKo 0.02/0.05

• rootpl
      rootpl
      Brąz
      na forum od: 03.04.2010 Posty: 1 692
      Full Tilt - $0.05 NL (6 max) - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: $7.58
      BTN: $8.41
      BB: $6.26
      Hero (BB): $9.96

BB posts BB $0.05

Pre Flop: ($0.05) Hero has A:diamond: K:club:

Hero raises to $0.15, UTG raises to $0.25, fold, fold, Hero raises to $1.00, UTG calls $0.75

Flop: ($2.05, 2 players) 3:spade: 9:heart: 5:club:
      Hero bets $1.80, UTG calls $1.80

Turn: ($5.65, 2 players) 5:heart:
      Hero checks, UTG checks

River: ($5.65, 2 players) 8:heart:
      Hero checks, UTG checks

Wtedy nie miałem notek, teraz już mam odpowiednie, ale jak powinienem to właśnie rozegrać przeciwko komuś na kogo mam tylko próbkę statystyk 50 rąk, VP 57, PR 38 ?
  • 3 odpowiedzi
    • coldfus1on
      coldfus1on
      Brąz
      na forum od: 17.12.2008 Posty: 184
      jesli mam jeszcze ze fish nie folduje do cb to nawet cb odpuszczam. szczegolnie ze fishaki czesto na takim boardzie (chyba!) mysla tak: mam middle pair a on pewnie nic nie ma to nie folduje :D moze z folduje jak da bet na river, a mi sie nie poprawi reka
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Na preflopie patrząc na jego sizing, tak naprawdę "3betujesz" i jest to ok. Można też tylko callować ze względu na stacki + brak historii.

Tak jak zagrane zazwyczaj idę na showdown ponieważ fisz raczej nie zrzuci PP a z rękoma typu KQ nie będzie blefował. Już bym wolał c/c x1 żeby dać mu szansę zablefować z KQ.

Cbet wyrzuca ręce które bijesz i vs unk nie jest tragiczny, ponieważ przynajmniej wygrasz rękę vs jego jakieś KJ...
    • irb1400
      irb1400
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 352
      Hejka

Mam pytanko odniosnie cbetu:
      czy 1.8 przy pulo ~2 to nie aby za duzo?
      a jesli ok, to czemu taki duzy? ja mysle tak: FLop jedynie ocercards, w ogole nie trafia w nasz zasieg, a raczej w zasieg villaina, z drugiej strony nie ma sie przed czym bronic wiec nie wiem, czemu taki duzy?

Nie lepszy bylby 1,3-1,6? cos takiego? bo jesli nasza reka sie nie poprawi, to juz wiecej nie bedziemy betowac i oszczedzimy kilka centow, a jak sie poprawi, to mamy jeszcze dwa strity, pula na T bedzie wynosi ~5$ wiec spokojnie da rade od niego wyciagnac stacka.

Takie moje watpliwosci.