[NL20-NL50] tt nl 25

• Boniek19841
      Boniek19841
      Brąz
      na forum od: 03.11.2009 Posty: 984
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.1/$0.25 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
      MP1:
      $48.31
      MP2:
      $13.76
      MP3:
      $11.00
      CO (Hero):
      $25.00
      BU:
      $8.57
      SB:
      $9.29
      BB:
      $28.68
      UTG1:
      $25.00
      UTG2:
      $8.05

Preflop: Hero is CO with T, T.
      UTG1 raises to $1.00, 4 folds, Hero calls $1.00, 3 folds, 2 folds, BB folds.

Flop: ($2.35) 9, 5, 3 (2 players)
      UTG1 bets $1.50, Hero calls $1.50.

Turn: ($5.35) 3 (2 players)
      UTG1 bets $3.25, Hero folds, UTG1 gets uncalled bet back.

Final Pot: $5.35.
      <br />
      <b>Notice</b>: Undefined index: resultBB in <b>/var/www/v4.main/v2010.11/html/cache/smarty/templates_c/%%ED/EDB/EDB54A5B%%hand_history_ajax.html.php</b> on line <b>138</b><br />

koles 17/15 po 500h
      fto3bet 32%
      cbet F60% cbetT 80%

pierwsze pytanko dotyczy prf czy na takiego kolesia w miare ogafrnietego lepiej zagrac 3bet na pozycji czy call jest ok?
      no i wiadomo postflop na takim flopie wydaje mi sie ze on zawsze moze zabetowac caly range mam racje?natomiast T no i tutaj tez chyba ciezka decyzja bo koles ma w sumie 80%cbet t i nie wiedzialem co o tym myslec czy ma jakas op ktora mnie bije oczywiscie czy moze to robic z dwiema OC bo oczywiscie 3 to blank?prosba o nakierowanie na odpowiedni tok myslenia tluke te nl25 ale jak glowa w mur i musze sie porzadnie pouczyc rozkminki bo szkoda tych godzin spedzonych przy kompie kiedy jestem na 0!
  • 4 odpowiedzi
    • shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      Po pierwsze: jaki widziałbyś sens 3betowania typa Fto3bet-30%?:)
      Ja postflop widzę to tak:
      - przy jego CBet turn80% callowanie flopa --> fold przy blanku też mija się z celem
      :diamond: albo grasz call turn i kombinujesz dalej na river (btw: jaki jest jego went2shd / won?)
      :diamond: jakiś floating na tym boardzie chyba nie jest zbyt dobry (pytanie też po części kieruję do kołczów;) )
    • pankarek
      pankarek
      Brąz
      na forum od: 20.02.2009 Posty: 1 281
      Właśnie shovi zadał Ci dobre pytanie jak tutaj widzisz 3bet? Po co byś go robił? 4 value? 4 bluff?

Tutaj masz już sporą próbkę pozycyjny PFR możesz podać.

As played

Gram raise flop for information and for protection każdy :heart: i każda overcard na T stawia Cię w trudnej decyzji.

@shovi
      float odpada w/g mnie wszystkie mocne układy z flopa będą grały raise 4 value & protection, a 3 na T zupełnie się tu nie nadaje na jakieś blefy.
    • shovi
      shovi
      Brąz
      na forum od: 30.12.2008 Posty: 3 808
      No tak, raise flop jak teraz patrzę to chyba najrozsądniejsze wyjście...
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

W momencie, kiedy przeciwnik c-betuje taki board z UTG przy 60% c-bet overall to zazwyczaj robi to z OP. Wątpię, żeby tutaj często 2OC bez fd próbowały walczyć, często u takiego gracza zobaczysz linię ch/f. Dlatego pozostają 2 opcję. Nie ma żadnej OP, którą możesz pokonać, wieć callowanie, żeby potem się poddać jest paleniem pieniędzy. Moim zdaniem rise tutaj jest dobry - dostajesz fold od spekulatywnych rąk, shove od jakiegoś AKs i call od JJ-AA. Jeśli jest rise - foldujesz. Jeśli jest call to na Turnie stawiasz sobie pytanie czy jesteś go w stanie zrzucić w OP, jeśli zabetujesz i wrzucisz stacka na River. Jeśli wątpisz w jego umiejętność foldowania to grasz check i liczysz na lucky River i po prostu się poddajesz, jeśli znasz go na tyle, żeby wiedzieć, iż sfolduje - betujesz.

Pozdrawiam