[NL2-NL16] TT nl10

• eNPe
      eNPe
      Brąz
      na forum od: 08.05.2009 Posty: 2 617
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $13.03
      SB (Hero):
      $10.00
      BB:
      $16.84
      MP2:
      $11.91
      MP3:
      $13.59
      CO:
      $10.50

Preflop: Hero is SB with T, T.
      MP2 folds, MP3 raises to $0.40, 2 folds, Hero calls $0.35, BB folds.

Flop: ($0.9) 7, 7, 4 (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $0.67, Hero calls $0.67.

Turn: ($2.24) 5 (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $1.68, Hero calls $1.68.

River: ($5.6) 6 (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $2.20, Hero calls $2.20.

Final Pot: $10.

18/15/2.0/63h

Myślę, że 3bet/fold pre rozwiązałby cały mój problem z tym rozdaniem. A tak wyszło jak wyszło :P
  • 7 odpowiedzi
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      gralbym na tym flopie check/raise i sie stackowal

as played check/shove river bo jest ultrascary i powinienes w ten sposob wyrzucic wszystkie rece ktore cie bija poza 8x naturalnie
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      szesz, fajnie że piszesz opinie, ale napisałbyś chociaż czemu chcesz grać ch/r/shove flop, bo taki post kompletnie nic nie wnosi :f_ugly: Nie wiem jakiś range, tok myślenia. O ile ch/shove river rozumiem, bo gościu może grać blockbet/f i pusha nie sprawdzi, z drugiej strony ciężko levelować gościa z NL10, że nie odpuści rakiet na river.
    • kNoq001
      kNoq001
      Brąz
      na forum od: 15.12.2008 Posty: 37 199
      c/r na flopie izolujemy sie tylko na JJ+ i liczymy na to, ze 88-99 takze tam wrzuca
      nie ma tutaj drawow, wiec od tego value nie dostaniemy, a z AK/AQ koles nie bedzie sie stackowal dlatego ja nie lubie c/r flop

gralbym c/c c/c i c/f raczej bo mi to wyglada po prostu na over pare a mysle, ze z 88-99 bralby sobie checkbehind river

@88 nie, bo ma strita na river; d
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      Napisane przez siweq86
      szesz, fajnie że piszesz opinie, ale napisałbyś chociaż czemu chcesz grać ch/r/shove flop, bo taki post kompletnie nic nie wnosi :f_ugly: Nie wiem jakiś range, tok myślenia. O ile ch/shove river rozumiem, bo gościu może grać blockbet/f i pusha nie sprawdzi, z drugiej strony ciężko levelować gościa z NL10, że nie odpuści rakiet na river.
      sizing river wskazuje na blockbet

co do flopa - pol talii nie chcemy ogladac na turnie wiec raise zeby zakonczyc rozdanie w tym miejscu, jesli na takim flopie i turnie nie chcesz sie stackowac z TT to nie ma sensu callowac cbetow ;)
    • siweq86
      siweq86
      Brąz
      na forum od: 28.12.2009 Posty: 8 757
      Co do flopa to callujemy cbety dlatego, żeby pozwolić mu bleffować. Zastanów się co gorszego sprawdzi/za3betuje Twój raise??? Jedna opcja - 99. A jesteśmy z tyłu na TT+. Jedyny sens jaki widzę w raisowaniu na flopie to raise/fold, ale wolę zagrać dwa razy check/call, żeby nie wyrzucać jego bluffów, gorszych rąk, bo tyle samo za to zapłacę. Nadto, jeśli koleś ogarnia to on nie zrzuci na takim flopie 88+, z uwagi na to, że jest sprowany.

Jeśli chodzi o river to zgadzam się w 50%, wygląda to na blockbeta, ale na NL10 jest mnóstwo osób, które stosują ciekawe zagranie blockbet/call, więc ciężko stwierdzić, że to blockbet z prawdziwego zdarzenia :)
      Jego bet na river ewidentnie wygląda na 99+

Equity Wygrana Remis Zagubiona Ręka
      Gracz 1: 79,032% 77,419% 3,226% 19,355% 99+
      Gracz 2: 20,968% 19,355% 3,226% 77,419% ThTc

Potrzebujemy 18% więc call. Masz reada, że gra bb/f na river to push jest w dechę z tym, że on musi dołożyć 5$, więc nie wiem czy odpuści.
    • deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      PRF: można grac 3bet ale na taga z utg nie musisz masz niewiele value w 3becie, a warto obejrzeć flop i spróbować złapać seta.

F: To co lubie najbardziej mam weaksoverpais :D , gram to bardzo ostrożnie i moj plan to showdown, wiec gram albo c/r albo donkbet/fold dlaczego?

c/r dodatkowa kasa od bluffow, easy fold na rasie - często zastopuje akcje i dojdę do showdownu.

donkbet value od 88,99, bronie moją rękę przed free cards - oczywiscie na any turn gram znowu beta.

c/c - nie uważam tego zagrania za złe problem jest tylko taki, ze nie mam zadnych dodatkowych info o sile jego ręki + daje mu lapac outy.

T: tak jak zagrane na flopie to c/c

R: c/f bijesz tylko 99 i bluffy.
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Napisane przez eNPe
      Myślę, że 3bet/fold pre rozwiązałby cały mój problem z tym rozdaniem. A tak wyszło jak wyszło :P

Nie moge sie nie zgodzic- sam sobie ladnie oceniles ręke :) Generalnie tu jest wlasnie najwiekszy problem z rozgrywaniem srednich pocketow oop i bez inicjatywy-> jest to _fatalne_ czesto underrepujesz Twoja ręke, co wprowadza Cie w straszne guessing game.

Bez reada, ze on moze triplebarrelowac z oversami to jest c/fold river nawet za taki blockbet. Moim zdaniem z AK-AQ gralby wiekszy bet jako bluff czesciej, a tutaj blockbetuje z JJ+ i na river masz moim zdaniem dwie opcje- c/f albo c/shove repujac dosc solidnie 7x.

Pozdrawiam