[NL2-NL16] 88 Nl10

• piotrj
      piotrj
      Brąz
      na forum od: 31.03.2008 Posty: 1 171
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (7 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

saw flop

Button ($11.73)
      SB ($6.60)
      Hero (BB) ($22.89)
      UTG ($3.40)
      MP1 ($11.56)
      MP2 ($16.48)
      CO ($8)

Preflop: Hero is BB with 8:club: , 8:heart:
      4 folds, Button bets $0.20, SB calls $0.15, Hero calls $0.10

Flop: ($0.60) J:heart: , 10:heart: , 4:spade: (3 players)
      SB checks, Hero checks, Button checks

Turn: ($0.60) J:spade: (3 players)
      SB bets $0.60, Hero calls $0.60, 1 fold

River: ($1.80) A:club: (2 players)
      SB checks, Hero checks

Total pot: $1.80 | Rake: $0.12

SB 43/15/6/29 46h

Preflop standardowy call pod seta. Flop c/f ale o dziwo ani PFR nie Cbetuje ani aggro nie donkuje. Przy jego AF można był się spodziewać takiego zachowania po sparowaniu się boardu na turnie. Gdyby trzymał Jx/Tx najczęściej by pewnie donkował takiego flopa. Także tu dla mnie jest izi call, z intencją callowania blank rivera przy w miarę niskim becie. Spada as, którego wyraźnie się przestraszył. Chyba nie ma tu miejsca na bet for value dla mnie także gram check behind.
  • 1 odpowiedź
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Siema

Preflop moglbys pokusic sie o dosc luzny squeeze przez to, ze sa takie a nie inne pozycje i fakt, ze bu minraisuje.
      As played, na flopie dobry check (poddajesz pot) i szczerze mowiac nie podoba mi ise call na turnie. Nawet, jesli on tutaj zwieksza frekwencje blefow na tej karcie (nie sadze az tak czesto) nie wydaje mi sie, zeby betowal turn i poddawal river z Ahighs i innymi blefami i zakladajac w ten sposob, swobodnie mozesz wyrzucic ręke na turnie ktora kosztowala Cie 2bb.

Pozdrawiam