[NL2-NL16] KQo

• Jorgin2
      Jorgin2
      Brąz
      na forum od: 11.08.2010 Posty: 24
      Hero3.14$
      MP210.08$

Preflop: Hero is BB with K :heart: , Q :diamond: (Komentarz)
      MP1 folds, MP2 calls $0,10, 4 folds, Hero raises to $0,50, MP2 calls $0,40,

Flop: ($2,45) 7 :club: , 6 :heart: , 2 :spade: (Komentarz)
      Hero raises to $1,20, MP2 calls $0,70.

Turn: ($2,45) 7 :heart: (2 players) (Komentarz)
      Hero raises $1,94 (All-In), MP2 calls $1,94.

River: ($6,33) 9 :diamond: (2 players) (Komentarz)

Czy jeśli na turnie pojawia się szansa na flusha poprzez OESD to gram czy już jednak pasuje ?
  • 4 odpowiedzi
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Napisane przez Jorgin2
      Czy jeśli na turnie pojawia się szansa na flusha poprzez OESD to gram czy już jednak pasuje ?
      Tak, jeśli na turnie masz fd+overcards, no i przede wszystkim fold equity, to grasz all-in. Nie rozumiem jednak niepogrubionej części zdania.

No i przede wszystkim podstawowa sprawa - na turnie nie łapiesz dodatkowego flushdrawa, więc grasz check/fold.
    • Jorgin2
      Jorgin2
      Brąz
      na forum od: 11.08.2010 Posty: 24
      Co do niepogrubionej części zdania to nieważne, mój bląd po prostu nie ma co się zagłębiać.

To z jednej strony piszesz, że mogę zagrać all in a potem dodajesz, że jednak chceck/fold , wybacz ale się zgubiłem.
    • trebeter
      trebeter
      Brąz
      na forum od: 27.02.2008 Posty: 1 090
      all in turn mozesz zagrac jezeli zlapalbys flush drawa na nim ,ale tutaj nie masz Flush drawa wiec grasz check/fold
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      Napisane przez trebeter
      all in turn mozesz zagrac jezeli zlapalbys flush drawa na nim ,ale tutaj nie masz Flush drawa wiec grasz check/fold
      Dokładnie tak, najpierw odpowiedziałem na twoje pytanie, potem oceniłem twoje zagranie.