[NL20-NL50] NL50 AKo

• CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      $0.25/$0.50 No Limit Holdem
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG ($46.25)
      UTG+1 ($25.84)
      CO ($10.23)
      BTN ($65.66)
      SB ($50)
      Hero ($50)

Pre-Flop: ($0.75, 6 players) Hero is BB A:spade: K:diamond:
      UTG raises to $1.75, UTG+1 calls $1.75, CO folds, BTN folds, SB folds, Hero raises to $7.25, UTG calls $5.50, UTG+1 folds

Flop: J:heart: 3:heart: K:spade: ($16.50, 2 players)
      Hero bets $6, UTG calls $6

Turn: 4:club: ($28.50, 2 players)
      Hero checks, UTG checks

River: 2:club: ($28.50, 2 players)
      Hero goes all-in $36.75, UTG goes all-in $33

Notka że zagrał cbet/call oop przeciwmałemu raisowi a potem ch/shove na 929J with AK

W jego oczach prawdopodobnie byłem jakimś 25/22.

Pomyślałem że skoro on odbiera mały raise jako słabość to mały cbet może odebrać tak samo i pokusi się o jakiś bluffraise.
      Potem pomyślałem że może floatować i chciałem ch/R co niestety nie wyszło.
      Miałem lekki mindfuck i nie wiedziałem na co go postawić i przyszło mi na myśl że być może Jx,Kx, FD?!.
      Jeżeli ja shovne river to on będzie miał wtedy lolmindfuck bo ja nic nie reppuje i być może bluffcatchnie?
  • 1 odpowiedź
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Maly bet na flopie z readem jaki masz jest bardzo dobry.

Po tym jak dostales calla mysle, ze betowanie na turnie jest najlepsze. Koles ma bardzo maly bet in position when missd cbet (0% na turnie i tylko 47% na flopie), wiec check/raise jest kiepski. Widac, ze koles lubi brac freecardy lub po prostu delayed floatowac (call flop, checkback turn, bet river when check2).

Jezeli decyduje sie na checka na turnie i koles robi check backa to zawsze checkuje tego rivera. Chcesz dac mu szanse na zblefowanie z , QT, AQ, AT, jakiegos randomowego floata. Koles bedzie tez vbetowal Kx, wiec nie tracisz zbyt wiele z tej czesci jego ranga.