[NL2-NL16] ATs nl2

• korczu
      korczu
      Global
      na forum od: 17.04.2010 Posty: 961
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (7 handed)

Known players:
      MP2:
      $2.12
      MP3:
      $1.20
      CO:
      $2.53
      BU (Hero):
      $2.08
      SB:
      $2.06
      BB:
      $2.00
      MP1:
      $2.37

Preflop: Hero is BU with T, A.
      2 folds, MP3 raises to $0.04, CO folds, Hero raises to $0.12, 2 folds, MP3 calls $0.08.

Flop: ($0.27) 4, T, 8 (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $0.19, MP3 calls $0.19.

Turn: ($0.65) Q (2 players)
      MP3 checks, Hero checks.

River: ($0.65) 4 (2 players)
      MP3 raises to $0.89, Hero folds, MP3 gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.65.
  • 5 odpowiedzi
    • Estoroth
      Estoroth
      Brąz
      na forum od: 14.10.2009 Posty: 1 052
      Vialian strasznie dziwnie zagrał rękę. Zaczyna od minirise, a potem taki overbet. Często tak overbetował pule?
      Osobiście ja bym to sprawdził. Szczególnie że twój check na turnie do damy mógł dla niego wyglądać jak słabość, i postanowił Cię wypchać z puli.
      Ale zobaczymy co powie coach :s_ugly:
    • korczu
      korczu
      Global
      na forum od: 17.04.2010 Posty: 961
      A ja wiem że dobrze odpuściłem gdy zgarnął pulę pokazał strita ;) Chciałem grać z kontrolą puli. A ten jego bet przynajmniej według mnie był stanowczo za duży jak na 2 parę przy sparowanym stole. Ale zobaczymy co powiem trener
    • Estoroth
      Estoroth
      Brąz
      na forum od: 14.10.2009 Posty: 1 052
      Napisane przez korczu
      zgarnął pulę pokazał strita ;)
      :f_eek: J9 dźizzaz. mam nadzieje że zrobiłeś notkę
    • MistyK
      MistyK
      Brąz
      na forum od: 19.03.2008 Posty: 2 244
      Pf na taki mini open raise graj 3bet przynajmniej do 10 bb wiec 0,2. Reszte gralbym tak samo, mozna sie tylko zastanowic czy mial tutaj sens 3bet na pf, jesli to unk to szkoda sie angazowac w 3betowana pule z nieznanym graczem z tak marginalna i czesto zdominowana reka.
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Siema

Dosc luzny 3bet z ATs-> miales na niego jakies ready/inforamcje odnosnie fold to 3bet% albo PFR range? Jesli nie, mozesz pomyslec o foldowaniu/callowaniu, co na tych limitach bedzie jednak troche lepsze niz light-3bet.

As played, na turnie dobry check back (ma w range overpairs, ale moze miec tez jakies uparte pockety/sc's/sg's robiace openy/guttery etc.) i grajac bet, bylby to b/f. Na river dostajesz overbet i pomimo, ze blokujesz mu sety TT i paired board dodatkowo blokuje sety 4, wydaje mi sie ze on tego raczej nie robi z JJ+ wiec fold river > call.

Pozdrawiam