[NL20-NL50] NL 25 AQo

• dzikidonk
      dzikidonk
      Brąz
      na forum od: 29.06.2010 Posty: 8
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.25(BB) Replayer
      SB ($26.12) VPIP 30/PFR 17/AF 1/WTSD 30/ 142h
      Hero ($63.50)
      UTG ($41.14)
      CO ($22.88)
      BTN ($24.60)

Dealt to Hero Q:heart: A:diamond:

fold, CO calls $0.25, BTN raises to $1, SB calls $0.85, Hero raises to $4.25, fold, fold, SB calls $3.25

FLOP ($9.75) A:spade: 5:heart: 7:spade:

SB checks, Hero bets $6.50, SB calls $6.50

TURN ($22.75) A:spade: 5:heart: 7:spade: 9:heart:

SB bets $15.37 (AI), Hero ???

SB nie jest zbytnio agresywny a tu nagle AI za 3/4 puli- jak dla mnie przynajmniej dwie pary. Poza tym może dało się to rozegrać bardziej optymalnie. Z góry dzięki za opinie.
  • 3 odpowiedzi
    • CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      Ale jakie 2 pary konkretnie?
    • dzikidonk
      dzikidonk
      Brąz
      na forum od: 29.06.2010 Posty: 8
      Wydaj mi się, że jednak trafił te A9 (ewentualnie flopnięte dwie pary A5 lub A7) i chroni rękę przed draw'ami do koloru. Sety też są oczywiście w jego zasięgu... Stawiając go na zasięg na T JJ,QQ,99,55,77,A5s+,A5o (w tym JJ, QQ lekko naciągane w tym przypadku) wychodzę leciutko z przodu ale gdyby miał tylko parę A nawet z draw'em do koloru to raczej by czekał i sprawdzał mnie do showdownu . Jest dość pasywny więc nagła agresja nie bierze się z niczego...
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      SB nie jest zbytnio agresywny a tu nagle AI za 3/4 puli- jak dla mnie przynajmniej dwie pary. Poza tym może dało się to rozegrać bardziej optymalnie. Z góry dzięki za opinie.

Preflop OK, flop cbet to std.

Zagrales tego handa optymalnie jezeli snapnales jego turn shova z usmiechem na twarzy. Gosc moze tak grac praktycznie kazdego asa, moze spazowac z jakims draw ( , pair + fd, pair + sd). Jestescie tylko 100bb deep.

Wlasnie najsmieszniejsze w donkach jest to, ze czasami graja pasywnie przez cala sesje, a potem w duzym pocie spazuja bez zadnego powodu (np. panikujac z flushdraw, lub valueshovujac A2). Potrzebujesz dobrego reada, zeby spasowac AQ w tym spocie. A jezeli jedyne co masz to jego statsy to fold nie wchodzi w gre.