[NL20-NL50] NL50 KJo

• CronTheFish
      CronTheFish
      Brąz
      na forum od: 24.02.2009 Posty: 2 819
      $0.25/$0.50 No Limit Holdem
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG ($44.02)
      Hero ($82.76)
      CO ($10)
      BTN ($50.25)
      SB ($50)
      BB ($54.93)

Pre-Flop: ($0.75, 6 players) Hero is UTG+1 J:heart: K:spade:
      UTG calls $0.50, Hero raises to $2.25, CO folds, BTN folds, SB folds, BB folds, UTG calls $1.75

Flop: 9:diamond: 8:spade: J:spade: ($5.25, 2 players)
      UTG checks, Hero bets $3.50, UTG calls $3.50

Turn: 2:heart: ($12.25, 2 players)
      UTG checks, Hero bets $9, UTG calls $9

River: K:heart: ($30.25, 2 players)
      UTG checks, Hero bets $11, UTG folds

villain 28/8/AFq:29/Fcbet:65, jednak notka że potrafi sprawdzić flop w z bottom pair.

Na flopie + turnie vbety od słabszych Jx,Tx,FD,pair+draw...
      Na flopie mniejszy sizing bo sporo z tych drawów ma na mnie flipa.

Na river jednak wszystkie drawy zamieniają się w air a większość nie-drawów w jego range'u to pewnie Jx więc robię mały vbet żeby się pokusił o call.
  • 2 odpowiedzi
    • illithid
      illithid
      Brąz
      na forum od: 11.03.2009 Posty: 775
      Flop tak czy siak się składasz na jego raise, dlatego ja betuję tu więcej. Turn i river spoko imo.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Twoja argumentacja, ze masz flipy na drawa nie jest dobra. Nie powinienes sie bac jakis c/r, bo jak on tutaj c/r, to albo shipujesz, albo foldujesz, jednakze jego decyzja moze sie zmienic w momencie kiedy widzi twoj bet-sizing.

Na dodatek tracisz mase value od rak, z ktorymi on c/c a jak sam mowisz, masz reada, ze on z bottom pair ciebie sprawdza. Betuje tutaj 4-4.75$ w zaleznosci od gry i czy musze balansowac.

Jak on zaczyna callowac, to tez betuje 3 razy, wiec twoj turn bet mi sie podoba. Na riverze bym betowal wiecej, bo mozesz wygladac na busted drawa i otrzymac tutaj hero-call. Jak robisz blockbeta, to raczej kazdy wie, ze masz made-handa.

Z wiazku z tym robie sobie notke, ze on c/c 2x + c/f na blockbet, tak zaczynam betowac z busted drawami a betowac duzo for value.