[NL2-NL16] AK nl10

• rzmcnt
      rzmcnt
      Brąz
      na forum od: 17.11.2009 Posty: 356
      $0.05/$0.10 Limit Holdem
      iPoker
      10 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      UTG THEMIGHTY37 ($4.30)
      UTG+1 Hero ($10.46)
      UTG+2 piupiupom ($2.02)
      MP1 toxa220 ($17.36)
      MP2 templaire ($13.44)
      MP3 billythekl1t ($10)
      CO katyuska111 ($11.02)
      BTN bucerty22 ($4.52)
      SB JSully1 ($4)
      BB ybq888 ($10)

Pre-Flop: (1.5 SB, 10 players) Hero is UTG+1 A:spade: K:heart:
      1 fold, Hero raises, 7 folds, ybq888 calls

Flop: 2:heart: K:spade: 4:spade: (7.5 SB, 2 players)
      ybq888 checks, Hero bets, ybq888 raises, Hero calls

Turn: 5:heart: (14.8 BB, 2 players)
      ybq888 checks, Hero bets, ybq888 calls

River: A:heart: (31.8 BB, 2 players)
      ybq888 bets, Hero calls

vpip 14
      pfr 7
      wts 29 (50% win)
      ftcb - 50
      AF - inf/2/inf (overall 4)
      60 hands

preflop chyba standardowe podbicie o 3.5 bb
      na drawowatym flopie dostaję TPTK i standardowy cbet i nagle dostaję jakiegoś mikrowatego c/r (nie wiem czy można się sugerować różnicą między 14/7 i wysokim AF przy 60 rękach, ale w tym wypadku wydawało mi się że takiej ręki po prostu nie mogę jeszcze zrzucić), w ogóle ta liczba bigblindów coś mi tu nie pasuje, converter chyba znowu coś pomylił ale mniejsza z tym ;p
      turn - brak akcji z jego strony i tu grałem bet/fold
      i na riverze znowu dostaję tajemnizcego beta za 25 bb - chyba przez 20 sekund trzymałem palec na foldzie i się zastanawiałem co zrobić, ale w sumie kolor był raczej mało prawdopodobny (bardziej na piki bym go obstawiał patrząc na zagranie na flopie), AA czy KK raczej mi nie pasowało do jego zagrania preflop... najbardziej bałem się tu jakiegoś 22/33/44 ale z drugiej strony miałem 2 pary i on też mógł mieć "tylko" 2 pary w stylu A2 czy A4 albo jakiegoś AJ/AQ

czy call w tym wypadku był ok? ;]

ps. coś dziwnie się te ręce z ipokera zapisują, nie pisze o ile podbicia itd... ma ktoś jakąś radę na to? ;]
  • 1 odpowiedź
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 129
      Hello!

No fakt, zle sie to czyta. Niestety nie umiem pomoc od strony technicznej. Anyway bet/call na flopie, jesli mozemy zalozyc, ze on tu jakis czas blefuje jest dobry, bo masz redraw do nutsowego koloru + TPTK, wiec bijesz jego blefy... natomiast przy takim zalozeniu nie podoba mi sie bet turn, szczegolnie ze on raiseujac flop i checkujac turn daje nam do zrozumienia ze ma slabo, raczej wlasnie bluff. My mamy SD value, wiec nie chcemy jego blefu zrzucac -> FD u 14/7 nie obawiam sie jakos szczegolnie, wiec check back turn i call river wyglada tu OK.