[NL20-NL50] Oceń rozdanie trenera: 87s

• yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      UTG ($50)
      UTG+1 ($55.85)
      MP1 ($52)
      MP2 ($24.25)
      CO ($78.85)
      Hero (Button) ($55)
      SB ($55.30)
      BB ($105.50)

Preflop: Hero is Button with 8, 7
      UTG bets $1.50, 4 folds, Hero calls $1.50, 1 fold, BB calls $1

Flop: ($4.75) 6, 4, Q (3 players)
      BB checks, UTG bets $3, Hero calls $3, 1 fold

Turn: ($10.75) J (2 players)
      UTG bets $6, Hero calls $6

River: ($22.75) 5 (2 players)
      UTG checks, Hero bets $17.50, UTG calls $17.50

Total pot: $57.75 | Rake: $2.85

Rozdanie z dzisiejszego treningu NL50 BSS FR dla srebra, które było chyba najciekawszym tego dnia :)
      UTG wygląda na agresywnego rega
      21/18/36/14
      3bet 8,7
      c-bet Flop 100% (4)
      56 hands

BB jest potencjalnym fishem
      37/12/31/12
      Fold to c-bet 57%
  • 8 odpowiedzi
    • LICHYMAX
      LICHYMAX
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 418
      Fajny spot. Flotujesz gościa na fopie który moze otwierać szeroko. Po jego kolejnym becie na turnie oceniam go na over pare ewentualnie na wysokie karty z FD lub Qx. Zastanawiam się jakby zareagował na raise na turnie. Myśle że spasowałby overpare i Qx a np. AKs zagrałby raise AI. River solidny vbet. Myśle że rozegrałbym to identycznie.
    • LeniwiecKuba
      LeniwiecKuba
      Brąz
      na forum od: 10.05.2009 Posty: 528
      w statystykach ktore podajesz 3cia wartosc to AF, a 4ta WTS / albo odwrotnie ?

W każdym razie wg mnie standardowo. Na flopie mimo wysokiego cbeta nie wiadomo czy PF agresor nie ma tu mocnej ręki - w końcu to multi i betuje w donka - na obu można dużo wygrać jak trafimy + jest back door.

Turn też standardowo - villain uderza drugi raz, co oznacza silną rękę, z samych pot odsów call jest opłacalny więc na pewno jest poprawnym zagraniem. IMO bardziej niż raise gdyż:
      - tak naprawdę trudno nam ocenić czy villain zrzuci swoją over pair a nawet TP->board jest draw heavy
      - raise trzeba by zrobić do 20 około by być breakeven na shove villaina, natomiast my drawujemy do RR flusha -> ręka jest ukryta, jeśli trafimy często wygramy coś jeszcze od villaina

River też jest ok, myślę że nawet w pota można by uderzyć, albo trochę nawet overbetować gdyż:
      - jeśli villain był na drawie, albo by zagrał 3rd barrel, albo i tak nic nie sprawdzi tutaj
      - jeśli valuebetował to jest to TP+ a tutaj gra głównie pod indukcję blefów od missed draws - więc należy mu uderzyć blefem który ma moc :) - pomocny jest wysoki WtSD

Rozważałeś jakieś blefy na river gdyby serce spadło (nie 5-ka oczywiscie) ?
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Hej

Przede wszystkim stwierdziłem, ze nawet jeśli nie trafie gutshota na Turnie to mogę mieć backdoora albo zareprezentować masę układów, w które UTG mi uwierzy. No i mam fisha w puli, który może opłacić trafione układy z marginalnymi kartami. Mając draw do koloru na Turnie call jest standardem. Czy na River reprezentowałbym kolor? Myślę, że tak (z podobnym bet sizingiem) bo moja ręka jest tutaj oczywista i face up i nie sądzę, żeby Overpara tutaj sprawdziła. Przeciwnik jest na tyle rozgarnięty, że nie spodziewa się ode mnie betowania z Qx na tak niebezpiecznym boardzie i jeśli kolor wybija to on to będzie respektował. Wysoki bet zagrałem ze względu na przytłaczającą kombinację busted drawów, które mogą tutaj próbować kraść pulę.

Pozdrawiam
    • bwdevil
      bwdevil
      Brąz
      na forum od: 03.09.2010 Posty: 302
      Callowanie SC wobec podbicia to standard?? Czy to też zależy od rodzaju przeciwnika. Wziąłeś pod uwagę to, że fish też callnie i dlatego ten call??( nie mówie tutaj o raise tylko call/fold). Spotkałem się z opiniami, że zbyt rzadko trafimy dobrego drawa, żeby callować SC wobev tylko jednego podbicia... Proszę o wyjaśnienie mi tej kwestii ;)
    • LICHYMAX
      LICHYMAX
      Brąz
      Gość nie jest fishem. Patrz na staty powyżej a nie na BB
    • bwdevil
      bwdevil
      Brąz
      na forum od: 03.09.2010 Posty: 302
      Napisane przez LICHYMAX
      Gość nie jest fishem. Patrz na staty powyżej a nie na BB
      Przecież ja nie napisałem, że agresor jest fishem, tylko pan na BB... ?( . Zresztą sam trener tak napisał ;)
    • LICHYMAX
      LICHYMAX
      Brąz
      Rzeczywiście. Zwracam honor
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      mi sie wydaje ze dobry bylby fold flop, nie wiem czy utg spasowalby jesli nie doszedlby flushdraw, a gutshot to malo, nawet z backdoorem .
      nie wiadomo czy sa odpowiednie implied odds skoro betuje 4/4 (fakt ze mltiway to niby musi miec mocniej, ale flop w sumie ok do cbetowania nawet przeciwko 2 graczom)

na jakich turnach i riverach planowales (semi)blefowac ?