[NL2-NL16] TT nl2 vs maniak

• deivid2
      deivid2
      Global
      na forum od: 23.05.2009 Posty: 6 366
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      CO:
      $0.47
      BU:
      $2.42
      SB:
      $2.04
      BB:
      $2.49
      MP3 (Hero):
      $3.25

Preflop: Hero is MP3 with T, T.
      Hero raises to $0.07, 2 folds, SB calls $0.06, BB folds.

Flop: ($0.16) J, 7, 6 (2 players)
      SB bets $0.16, Hero calls $0.16.

Turn: ($0.48) 8 (2 players)
      SB bets $0.48, Hero calls $0.48.

River: ($1.44) 2 (2 players)
      SB bets $1.33, Hero calls $1.33.

MANIAK 43/17/1.7 54hand - reads he open CO and 4bet/calls ATo.

PRF: stand

F: tutaj rozważałem dwie opcje call or rasie/c, ale stwierdzialem, ze rasie jest gorszy, bo wywalam wszystkie jego bluffy, wiec gram call.

T: no cóż powiem szczerze już teraz wiedziałem, ze calluje any river inny niz Q+.

R: jego shove wygląda bardzo mocno, ja mam 5 nusta, ale tutaj wychodzę z prostego założenia na maniaka zamykasz oczy i grasz call - call - call z tak mocna ręka jak druga para.
  • 1 odpowiedź
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Na turnie już nie jestem szczęśliwy i mogę spasować.

Co do Twojej notki, to brakuje przy jakim stacku zrobił ten 4bet/call z ATo, miał wtedy 50bb i się podwoił czy pełnego stacka?

Preflop: std.
      Flop: zazwyczaj calluje flop i turn licząc że nie będzie blefował rivera, chyba że mam podstawy że będzie 3barrelował z niczym wtedy... pasuje od razu, ponieważ nie chcę robić hero call za całego stacka z drugą parą bez outów.

Tak jak zagrane, to na turnie z jednej strony trudno spasować, ale z drugiej przecież on może mieć masę lepszych rąk + nigdy nie złapiesz nutsa a gdy trafisz flusha, to on może mieć A/K/Q-high flush który Ciebie bije i dlatego bez readów o grze postflop pasuje tutaj.