[NL2-NL16] Jj Nl 10

• Paproszek90
      Paproszek90
      Brąz
      na forum od: 02.09.2009 Posty: 475
      Bo ostatnio same porażki wrzucam do oceny to może dzisiaj po trochu :f_cool:

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($3.90)
      BB ($4.50)
      Hero ($17.52)
      UTG+1 ($3.80)
      UTG+2 ($9.85)
      MP1 ($9.30)
      MP2 ($9.85)
      CO ($10.88)
      BTN ($9.49)

Dealt to Hero J:spade: J:diamond:

Hero raises to $0.35, fold, fold, fold, MP2 raises to $1.20, fold, fold, fold, fold, Hero calls $0.85

FLOP ($2.55) K:spade: 2:club: J:club:

Hero checks, MP2 bets $1, Hero raises to $4.20, MP2 raises to $8.65 (AI), Hero calls $4.45

TURN ($19.85) K:spade: 2:club: J:club: J:heart:

RIVER ($19.85) K:spade: 2:club: J:club: J:heart: Q:diamond:

Standardowe otwarcie prf, koleś pokazuje siłę. Po 166 rękach 23/10 przy AF 1.8 więc obstawiam go na QQ+, w najgorszym wypadku AKs. Raczej nie chciałem zrzucać tych waletów, bo była to cena jaką mogłem zapłacić za obejrzenie flopa. Flop jak najbardziej po mojej myśli, koleś jakoś niemrawo betuje i poczynam się zastanawiać czy ma to KK czy to nie jest AK bądź QQ które daje mi duże szanse na sukces. Postanowiłem jednak go przebić z zamiarem zestackowania się teraz, no pech jeśli trzyma to KK, ale też wydaje mi się że QQ ani AA ani też tym bardziej TPTK nie zrzuci. Przez myśl przeleciało mi też FD ale chyba by nie raisował prf z AsQs tylko raczej check.

PS. Chciałem się pochwalić quadem :f_cool: :f_biggrin:
  • 1 odpowiedź
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Cenę jaką możesz zapłacić wyznaczając ci oddsy. Jeśli obstawiasz villaina na QQ+ to pozostaje ci gra pod seta, a na taką nie masz tutaj oddsów, ponieważ nie masz spełnionej zasady call20. Ledwie łapiesz się na call10, a więc sporo ci brakuje do oddsów na grę pod seta. Co za tym idzie, jeśli on wąsko 3-betuje to masz tutaj easy fold na preflopie. Postflop oczywiście seta nie możesz odpuścić, ale generalnie tak jak mówię na grę pod seta oddsów nie miałeś.

Pozdrawiam.