[NL2-NL16] Kk Nl 10

• Paproszek90
      Paproszek90
      Brąz
      na forum od: 02.09.2009 Posty: 475
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($4.40)
      Hero ($26.20)
      UTG ($3.80)
      UTG+1 ($9.85)
      UTG+2 ($9.30)
      MP1 ($3.50)
      MP2 ($10.88)
      MP3 ($10)
      CO ($9.49)
      BTN ($3.85)

Dealt to Hero K:heart: K:spade:

fold, fold, fold, MP1 raises to $0.45, fold, MP3 calls $0.35, fold, fold, fold, Hero calls $0.35

FLOP ($1.40) 6:club: 8:spade: 5:diamond:

Hero checks, MP1 checks, MP3 bets $0.75, Hero calls $0.75, MP1 folds

TURN ($2.90) 6:club: 8:spade: 5:diamond: Q:diamond:

Hero checks, MP3 bets $2.90, Hero calls $2.90

RIVER ($8.70) 6:club: 8:spade: 5:diamond: Q:diamond: T:diamond:

Hero checks, MP3 checks

Myślałem że koleś trafił JQ+, w każdym razie coś z Q, ewentualnie TPTK na flopie i się nadal tego trzyma. Więc postanowiłem że c/c może zdać egzamin bo betował na tyle wysoko żeby się zestackować, a na rivierze c/shove będzie odpowiednie. No niestety się przeliczyłem.
  • 5 odpowiedzi
    • dorotaprywgola
      dorotaprywgola
      Brąz
      na forum od: 02.10.2009 Posty: 485
      mi sie ta linia z KK nie podoba zupełnie.
      Cold call na pr w przypadku Axx flopa zabija ci akcje i musisz grac do konca raczej pod kontrole puli.Nawet jesli flop masz bezpieczny vilain mogl podbijac z niskimi pp,sc,niski Axs,dajesz mu za darmo obejrzec flop i jakby cos trafil prawdopodbnie wyplacisz sie mu.
      Z drugiej strony jesli to jakis agro donk to on sie wyplaci z Qx ale ja raczej bym tu wolal 3 bet pr .
    • arkadiusz582
      arkadiusz582
      Brąz
      na forum od: 21.12.2009 Posty: 1 142
      co do flopa i turna to myślę że powinieneś zapoznać się z tym artykułem dla basica http://pl.pokerstrategy.com/strategy/bss/1550/1/ przeczytaj fragment o ochronie ręki

co do pre flopa to KK zawsze tutaj bym 3betował, co innego z AA i bardzo dobrze mi znanym over agro donkiem na którego mam bardzo wiele bardzo dokładnych readow, które mówią mi że mimo wszystko bardziej opłacalny będzie tylko call pre flop.
    • Paproszek90
      Paproszek90
      Brąz
      na forum od: 02.09.2009 Posty: 475
      Dzięki chopaki :f_smile: Niestety nie mam nic na swoją obronę, po raz kolejny już rażący błąd prf, a potem pewnie im dalej tym gorzej :f_p: . Przynajmniej wiem nad czym muszę popracować :f_smile:

@Sexi :f_love:
      nawet się nie przywitałeś dzisiaj :f_p:
    • dorotaprywgola
      dorotaprywgola
      Brąz
      na forum od: 02.10.2009 Posty: 485
      pisałem ale zdawalo mi sie ze nie odpwiedziałes :P
      poza tym ten chat tam jest tak beznadziejny ze napiszesz czesc a w 3 sekundy twojego tekstu nie pisac bo sie wyswietlaja co kto zrobil na stole :facepalm:
    • Thorek
      Thorek
      Brąz
      na forum od: 25.12.2007 Posty: 59 761
      Witaj.

Nie ma sensu zagłębiać się tutaj w głębszą analizę gry postflop, z tego względu, że masakryczny błąd popełniasz na preflopie. Nie masz tutaj żadnych readów, że agresor gra 2/2 po 1k hands, więc masz tutaj easy 3-bet. Nie masz ani przewagi agresji, ani pozycji, a poza tym wysokie pockety nie lubią multiway potów. Popatrz ile argumentów przemawia tutaj za 3-betem, a za callem nie ma ani jednego argumentu. Jest to easy 3-bet preflop. Pasywność na flopie też wygląda kiepsko, ale to już inna bajka. Tutaj całe rozegranie rozbija się o źle rozegrany preflop.

Pozdrawiam.