[NL20-NL50] 33 Nl50

• hoolender
      hoolender
      Brąz
      na forum od: 30.08.2008 Posty: 514
      Full Tilt Poker, $0.25/0.50 No Limit Hold'em Cash Games, 9 Players
      Hand Converter by Pokerhand.org

Board:
      UTG: $50.75
      UTG+1: $55.15
      MP1: $52.75
      MP2: $40.90
      MP4: $54.60
      CO: $50
      Button: $48
      SB: $52.05
      BB: $53.25

Dealt to SB 3:heart: 3:diamond:

Pre-flop:
      (5 folds), Button raises to $1, SB calls $.75, (1 folds)

Flop: ($2.50) 6:spade: A:diamond: Q:club: (3 Players)
      SB checks, Button checks

Turn: ($2.50) 3:spade: (3 Players)
      SB checks, Button bets $2.50, SB raises to $7.50, Button raises to $12.50, ?

Tu rozumiem wejście all-in jest uzasadnione.
      Sytuacja wygląda tak, dokładam z BU z myślą o secie i nie do końca. Na flopie mam opcje donkbeta, i call z myślą bet na turn. Zauważyłem że przeciwnik kradnie szeroko i potem odpuszcza CB jak nic nie trafi i folduje. Spada kolejna 3, dość mało istotna karta dla przeciwnika. I robie ch/raise żeby wyciągnąć jakieś value. Tu dostaję bet i miniraise. Miniraise to albo blef, albo zachęta żeby go raisować. Bo wcale nie wykluczone że mógł slowplayować swoje AA. Gość grał na innym stole za pół stacka. Za mała próbka rak żeby podawać jego staty, bo to nieistotne po 40 rękach.
      Teraz pytanie, na co mogę oceniać jego zasięg?
      AA,QQ,AQ, A7,Q7,A3,Q3,73, jakiś blef wiedząc że przegrał 2 razy SB vs BB.
      Trochę niepokoi mnie tu ten miniraise.
  • 1 odpowiedź
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Nie widzę możliwości foldowania. A po drugie odpuszczenie tutaj dążenia do all-ina uważam za błąd. Tak jak mówisz przeciwnik może być tak naprawdę agrodonkiem, może mieć AQ i myśleć, że ma super monstera (on nawet z AK tak moze robic) i widząc, że on tutaj nei ma właczonego autorebuy'a nie pozostawia mi żadnych wątpliwości - na takich graczy nigdy nie folduje i wręcz zawsze staram się stackować z setem.

Pozdrawiam