[NL2-NL16] Nl10 Qq

• xbizness
      xbizness
      Brąz
      na forum od: 17.12.2009 Posty: 216
      Entraction $10.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 908584
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BB: $19.72
      UTG: $13.12
      Hero (CO): $15.15
      BTN: $9.49
      SB: $14.10

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with Q :heart: Q :spade:
      1 fold, Hero raises to $0.35, 2 folds, BB raises to $1.10, Hero calls $0.75

Flop: ($2.25) 4 :club: 6 :heart: 8 :spade: (2 players)
      BB bets $1.10, Hero raises to $3.30, BB calls $2.20

Turn: ($8.85) 9 :heart: (2 players)
      BB checks, Hero bets $10.75, BB calls $10.75

River: ($30.35) 7 :diamond: (2 players)

Villain 29/14/AF:1.7 3B:13

Pre tylko call bo nie chce sie stackowac z QQ wole obejrzec niskiego flopa i wtedy to zrobic. Flop dobry dla mnie wiec gram raise bo chce zakonczyc reke juz tutaj, bo wszystkie AJ+ zrzuci. Zastanawia mnie jego call i check turn, wtedy obstawialem go na TT-JJ
  • 4 odpowiedzi
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      dziwne, obstawiasz go na inne rece na kazdym streecie

jesli 3bet/calluje AJ to CHCESZ sie stackowac z QQ bo to jest super profitable
      a na niskim flopie nie dostaniesz juz value - gubisz value

jak obstawiasz go na JJ+ to bezcelowo raisujesz flop - chyba ze dla free river
    • xbizness
      xbizness
      Brąz
      na forum od: 17.12.2009 Posty: 216
      Nie chce flipowac na AK albo nadziac sie na KK+ preflop wiec nie 4bet/folduje

Po jego bet/callu na flopie i checku na turnie obstawilem go na TT-JJ, nie mowie ze moj shove byl dobrym zagraniem.

jak obstawiasz go na JJ+ to bezcelowo raisujesz flop - chyba ze dla free river

A co jesli calluje flopa i na turn spada A albo K i on daje 2nd barrel? Raisujac chce uniknac tego scenariusza bo wydaje mi sie ze mam teraz najlepsza reke
    • sz3sz
      sz3sz
      Brąz
      na forum od: 20.04.2010 Posty: 5 824
      co robisz na 3bet na flopie ? wedlug twojej logiki powinienes foldowac

co robisz jak on nie cbetuje flopa ? co zrobisz jak sam postawisz bet i dostaniesz raise ?

skoro masz na niego staty ze 3betuje 13% to on tam rownie dobrze 89s 3betuje co KK, a w takim wyapdku nie chcesz zobaczyc flopa A high lub K high, wiec lepszy bedzie 4bet i wyrzucenie go z rozdania niz wa/wb na nieprzyjaznym flopie i foldowanie do 2nd barela
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Na preflopie bez dynamiki nie chcę grać 4b/call, ponieważ przy 150bb deep zapewne nie dostaniesz akcji od AK.

Na flopie zależy od rywala, jeśli sprawdzi AI za 150bb z 99-JJ, to możesz raisować. Jednak jako std zagrałbym ostrożniej. Na 100bb deep, to raczej easy raise/call ale tutaj pewnie rywal nie będzie chciał wrzucać stacka aż tak luźno.

Dlatego jak dla mnie call flop, turn a na river zależy.