[NL2-NL16] QK nl10

• zagi11
      zagi11
      Srebro
      na forum od: 14.04.2010 Posty: 599
      €0.05/€0.10 No Limit Holdem
      iPoker
      10 Players
      Hand Conversion Powered by http://weaktight.com/

Stacks:
      UTG €12.64
      UTG+1 €17.58
      UTG+2 €4.86
      MP1 €10.54
      MP2 €5.84
      MP3 €12.79
      Hero €10
      BTN €5.65
      SB €5.18
      BB €10.44

Pre-Flop: (€0.15, 10 players) Hero is CO Q :diamond: K :diamond:
      6 folds, Hero raises to €0.40, 2 folds, BB calls €0.30

Flop: T :diamond: Q :spade: 2 :heart: (€0.85, 2 players)
      BB checks, Hero bets €0.63, BB calls €0.63

Turn: 5 :spade: (€2.11, 2 players)
      BB bets €1.58, Hero calls €1.58

River: 5 :diamond: (€5.27, 2 players)
      BB bets €1.40, Hero calls €1.40

co robic na taki donk bet turn na takim boardzie?
      obstawialem go tutaj na drawa, moze nawet monster drawa, wiec dla ochrony powinienem chyba grac raise?
      ale z drugiej strony nie chcialem sie stackowac z TP
      wiec zdecydowalem sie tylko na call aby utrzymac mozliwie niska pule

river jak dla mnie nic tutaj nie zmienia, jezeli bylem z tylu to juz na flopie
      wygladalo to mi raczej na blocking bet

typ agresywny postflop wiec jakos nie widze setow TT,QQ,22 po tym call flop
      nie wierze ,ze sprawdzilby flop z 55 i 5x

AQ nie wiem jakby rozegral, ale chyba tez agresywnie
      QJ chyba podobnie

zostaja mi raczej tylko drawy, ale jak juz pisalem nie chcialem sie stackowac z TP

BB:
      vpip/pfr/Agg/ftcb/ wtsd /w$sd/hands vssteal z BB call 43%(7), agg flop 9, turn 2.0
      13 / 6 / 6 /60 /16(37) /17(6)/340

dzieki
  • 7 odpowiedzi
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 129
      Hello!

Jakie drawy widzisz na tym FLOPIE? Na turnie dochodzi FD, ale on musialby callowac flop z powietrzem, aby trafic tutaj drawa na turnie, a na to bym nie liczyl. Jego reka to raczej lwasnie jakis made, malo kiedy bluff, stad raise turn nie ma sensu ( nawet jesli to made/bluff ), wiec call i pot control jest OK. Ale na jakis bardzo mocny bet river, powiedzmy ~pula/wiecej masz fold. Na taki normalny jeszcze mozesz callowac.
    • zagi11
      zagi11
      Srebro
      na forum od: 14.04.2010 Posty: 599
      Napisane przez rusher88
      Hello!

Jakie drawy widzisz na tym FLOPIE? Na turnie dochodzi FD, ale on musialby callowac flop z powietrzem, aby trafic tutaj drawa na turnie, a na to bym nie liczyl.
      openender KJs,KJo, gutshoty AJs,AJo, AKs,AKo , mysle ,ze moglby to callowac na flopie

Napisane przez rusher88
      Jego reka to raczej lwasnie jakis made, malo kiedy bluff
      czy gosc z Agg flop 9.0 nie podbijalby na flopie z made hand ?

Napisane przez rusher88
      raise turn nie ma sensu ( nawet jesli to made/bluff ), wiec call i pot control jest OK. Ale na jakis bardzo mocny bet river, powiedzmy ~pula/wiecej masz fold. Na taki normalny jeszcze mozesz callowac.
      naturalnie na mocnniejszy bet river skladam sie :)
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Czemu sadzisz ze koles AF 9.0 podbija tu np. nutsy? Jedyne drawy jakie calluje tu villain WTS 16 przy tak nitowanym vpip/pfr to KJ i OESD. Gdybanie ze on calluje tu gutshoty nie majac takiego info jest jak wrozenie z fusow.

Sadzisz ze prtzy AF 9.0 on pasywnie gra drawa OOP? Tak samo sie moge Ciebie zapytac. Bardziej prawdopodopbne wg mnie, ze on seta gra slowplay + donk turn, niz ze ma tu OESD, tylko mnie interesuje tu bardziej river, gdzie on betuje tak nisko... w sumie tym bardziej osobiscie nie widze tu drawa, bo nie trudno zauwazc ze Ty tu sprawdzisz... badziej call me plz? / raise me plz?

+ pamietaj ze do KX masz blokera jednak, wiec lekko mniej tych kombinacji jest. QX tez zaczynam sie zestanawiac czy tak gra i coraz bardziej widze tu jakies monstery, albo kopmpletny air doslownie.
    • radamantysPL
      radamantysPL
      Brąz
      na forum od: 13.12.2009 Posty: 394
      Hm, ja mógłbym podobnie zagać z setem. Trafiony flop, call; turn blank więc bet OOP w obawie, że hero nie zabetuje; river wygląda na smaczny bet for value.
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Napisane przez radamantysPL
      Hm, ja mógłbym podobnie zagać z setem. Trafiony flop, call; turn blank więc bet OOP w obawie, że hero nie zabetuje; river wygląda na smaczny bet for value.
      Nie graj tak z setem! :) 'Bet w obawie ze ktos nie zabetuje' zrzuca rece ktore moga tu dalej betowac. Bardzo duza rak wyrzucasz + ta linia jest niekiedy bardzo mocna ( swoja droga jak tu ).
    • radamantysPL
      radamantysPL
      Brąz
      na forum od: 13.12.2009 Posty: 394
      Czyli co, zakładając warunki laboratoryjne (jako villian rzecz jasna), w podobnej sytuacji pasywnie ch/c turn i ew. dopiero ch/r na river? Jakoś to value trzeba tu zrobić grająć bez pozycji?
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      Pytanie vs kto gramy :) .