[NL2-NL16] AQ nl5

• Sosen91
      Sosen91
      Złoto
      na forum od: 02.08.2009 Posty: 2 111
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.04(BB) Replayer
      SB ($1.74)
      BB ($7.23)
      UTG ($0.42)
      Hero ($9.35)
      CO ($5.08)
      BTN ($5.06)

Dealt to Hero Q:club: A:heart:

fold, Hero raises to $0.16, fold, fold, fold, BB calls $0.12

FLOP ($0.34) 4:diamond: 2:club: Q:spade:

BB checks, Hero bets $0.20, BB raises to $0.60, Hero calls $0.40

TURN ($1.54) 4:diamond: 2:club: Q:spade: 4:club:

BB bets $1.16, Hero ?

Viallin -20/18/3 bet-8.5/Agrr-4.1/811 hands.

Pre-Standard.Flop -nie chce poddawać odrazu mojej TPTK na agresywnego gracza z którym dzien wczesniej bardzo rywalizowałem i gram call. Jednak na turnie po instant betcie zaczynam się zastanawiać co zrobić ?:D
  • 2 odpowiedzi
    • eMkcuF
      eMkcuF
      Brąz
      na forum od: 13.03.2008 Posty: 187
      A) Koleś trzymał pocket parke (77+), wiedział że na takim flopie będziesz cbetował wszystko i zwyczajnie założył, że nie masz tej Q
      B) Sprawdził cię z QJ, KQ, QTs ale jak jest ogarnięty to raczej by zagral c/c a nie c/r więc raczej odpada
      C) Sprawdził z 22/44/45s/A4s i jesteś w dupie :P Ale 44 by raczej nie atakował na turnie żeby cię nie wyrzucic za szybko z rozdania, 22 pewnie też nie. Zostaje 45s
      D) Sprawdził cie z A3s/A5s i agresywnie rozgrywa gutshota :D :D :D

imo opcja A i grasz call, ale mówisz że masz z nim historie a sporo zależy od przeciwnika.
    • muckinfella
      muckinfella
      Trener
      Trener
      na forum od: 05.04.2009 Posty: 16 884
      Witam

Plan na ręke musisz miec juz na flopie i musisz zastanowic sie, jak grasz na turnie gdzie w zasadzie nie pasuje Ci tylko jedna karta- K. Reszta jest dla Ciebie ok i na tym drawless boardzie nie musisz sie obawiac, wiec stawiaj go na range juz na flopie. Czy on ma tutaj KQ, QJ, QT, 44, 22, 53s, 66-JJ, cos w stylu ATo? Jesli tak, to wrzuc caly ten range do Equilatora i policz equity vs jego range + powiedz mi, ile widzisz tutaj blefow.

Jesli niewiele, mozesz odpuszczac/stackowac sie na flopie a jesli widzisz wiecej, mozesz zagrac b/c flop i czerpac wiecej zyskow IP od jego blefow, ale to zalezy od readow/histori/informacji. Bez jego duzej agresji + historii mozesz bet/foldowac flop.

Pozdrawiam