[NL2-NL16] AJo, NL10, vs min-raise

• madavaster
      madavaster
      Brąz
      na forum od: 20.09.2008 Posty: 3 826
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (7 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

BB ($4.06)
      UTG ($2.10)
      MP1 ($3.09)
      MP2 ($3.09)
      CO ($6.54)
      Hero (Button) ($1.95)
      SB ($1.90)

Preflop: Hero is Button with J, A
      2 folds, MP2 bets $0.20, 1 fold, Hero raises to $0.70, 2 folds, MP2 raises to $3.09 (All-In), 1 fold

Total pot: $1.55 | Rake: $0

Jak reagowac na te min-raise'y?
      Jak tutaj w tej akcji ?
      Ogladalem filmik angielskiego coacha, Gerv, seria "I Play Nanostakes" - poki co tylko 2 pierwsze czesci, i stwierdzil, ze on ignoruje min-raisey, traktuje je niemal jak limp, i raisuje 3,5x. Przy tym samym stole zdarzylo mi sie to wczesniej dwa razy. Gosc z CO min-raise, ja z BU i AJ/AQ raise do 7 bb, raz dostalem od niego fold, raz min-re-raise z KK >.< I nie wiem czy nie przez jakis wzglad na to, zagralem tutaj w ten sposób. Ale ten fold mi sie nie podoba do konca i troche meczy jak tu powinienem zagrac
  • 1 odpowiedź
    • Aimboy
      Aimboy
      Brąz
      na forum od: 03.06.2008 Posty: 11 940
      My również zalecamy ignorowanie miniraisów i przyjęła się ogólna zasada traktowania takiego minraise jako 2 limpy. W takim przypadku raisujemy do 0,6$. Ciężko określić czy jego miniraise/push to mocny zasięg czy słaby, raz sfoldował, raz zagrał all-in z KK, więc raczej musisz dać mu tutaj kredyt na silniejszą rękę i odpuścić z AJ.