[NL20-NL50] Tt Nl25

• GreaverPL
      GreaverPL
      Brąz
      na forum od: 18.10.2007 Posty: 491
      Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 907538
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

SB: $17.86
      Hero (BB): $12.85
      UTG: $4.90
      MP: $12.06
      CO: $9.14
      BTN: $30.34

Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with T :diamond: T :spade:
      1 fold, MP calls $0.25, 1 fold, BTN raises to $0.50, 1 fold, Hero raises to $1.75, MP calls $1.50, BTN calls $1.25

Flop: ($5.35) 7 :heart: 8 :heart: Q :diamond: (3 players)
      Hero checks, MP checks, BTN checks

Turn: ($5.35) Q :spade: (3 players)
      Hero bets $3.00, MP folds, BTN calls $3

River: ($11.35) K :heart: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $8.25, Hero folds

Więcej preflop pewnie, tak do 2$. Niebezpieczny flop 3way pot, kontrola puli. Na turnie uznałem, że często jestem z przodu, gdyż damę by raczej betowali na flopie (większy bet?). River spada bardzo nieprzyjemna karta, on tam często miał drawa po takiej akcji na flop i turn. Easy fold?
  • 1 odpowiedź
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Na preflopie napewno powinienes podbic conajmniej do 2$, ja nawet dokladam tutaj 1 lub 2 bb, bo nie chce im dac dobre oddsy pod call oraz budowac pule bez pozycji, bym latwiej mogl wrzucic stacka na postflopie, jak bedzie trzeba.

Na postflopie chechk jest rozsadny na range buttona. Czesto mozna tez kontynuowac wiedzac, ze MP nie ma wiele dam w zasiegu. Problem ´polega nad tym, ze oni czesto moga obaj callowac i wtedy wiemy tyle, co na flopie. Wiec jak sadzisz, ze masz FE na BTN, to ja betuje flop, jak nie, to c/f.

Turn to jasna sprawa i dobrze zagrany, ten river jest po prostu c/f. MP moglby slowowac tutaj Qx, i napewno tez miec kolor w swoim zasiegu. A blefow tam ma raczej malo, 99 nie zamienia czesto w blef moim zdaniem, bo wyrzuci tylko JJ/TT, a to jest mala czesc twojego zasiegu.