[NL20-NL50] JTs NL25

• GreaverPL
      GreaverPL
      Brąz
      na forum od: 18.10.2007 Posty: 491
      Poker Stars $25.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 907518
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

BTN: $11.23
      Hero (SB): $26.12
      BB: $8.32
      UTG: $3.38
      MP: $5.65
      CO: $13.54

Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with T :heart: J :heart:
      3 folds, BTN raises to $0.75, Hero raises to $2.50, 1 fold, BTN calls $1.75

Flop: ($5.25) 9 :club: 2 :diamond: J :diamond: (2 players)
      Hero bets $3.00, BTN calls $3

Turn: ($11.25) A :club: (2 players)
      Hero checks, BTN bets $5.73, Hero ???

Jego staty: 31/17, AF 3.2, WTS 26

Dość marginalny 3bet, szczególnie, że fold to 3bet jest 0% (lepiej cold call?). Na flopie trafiam TP, i znowu dylemat kontrola puli i c/c czy cbet? (fold to cbet 50%). Na turnie c/c? (indukcja blefu u agresywnego gracza, który jest już praktycznie commited)

edit: jak to zagrać jeśli cold call pf? c/r jego all in?
  • 3 odpowiedzi
    • GreaverPL
      GreaverPL
      Brąz
      na forum od: 18.10.2007 Posty: 491
      .
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      To jest fold pf spójrz na jego stack on tu ci wsunie light na pf do czego ty musisz foldować na call nie masz pozycji ani IO.

T dla mnie są tylko 2 opcje ch/f co jest dla mnie weak. Albo shove pula jest już za duża żebyś mógł tu foldować sam się w to wpakowałeś już na pf.

ja gram tu shove i licze że sprawdzi mnie 9x/KQ czy coś innego potrzebujesz tutaj 25% equity a dając mu do range jakies FD czy 9x pewnie tyle masz.
    • ZZZet
      ZZZet
      Brąz
      na forum od: 28.04.2009 Posty: 1 618
      Jezeli gosc nie pasuje w ogole do 3betow preflop to 3betuj go tylko i wylacznie for value (czyli TT+, wysokie boadwaye takie jak KQ, AJ). JTs to nie najlepszy hand, mozesz byc latwo zdominowany.

Poza tym tak jak napisal czak2. Po co 3betujesz light goscia na takim malym stacku? Koles bedzie bardzo czesto po prostu shovowal pre, a Ty bedziesz musial spasowac.

Post flop cbet jest dobry. Na turnie mozesz zarowno betowac jak i check/callowac, bylebys nie pasowal. (mysle, ze czesciej jednak betuje)

Jezeli callniesz preflop to check/call na takim flopie. Moze gdybys mial KJ lub QJ to check/raise jest lepszy, ale stackoff z JT jest troche zbyt thin.