[NL20-NL50] nl25 73o

• LICHYMAX
      LICHYMAX
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 418
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $29,48
      MP2:
      $52,55
      BU:
      $25

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.87 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with 7:diamond: , 3:club:
      3 folds, MP2 raises to $0,75, 2 folds, BU calls $0,75, SB folds, Hero raises to $2,50, MP2 calls $1,75, BU folds.

Flop: ($5,85) 9:club: , 7:club: , 3:spade: (2 players)
      Hero bets $3,75, MP2 calls $3,75.

Turn: ($13,35) T:diamond: (2 players)
      Hero bets $10,25, MP2 raises to $46,30 (All-In), Hero calls $12,98 (All-In), MP2 gets uncalled bet back (All-In).

River: ($59,81) 7:heart: (2 players)

Final Pot: $59,81

Results follow (highlight to see):
      MP2 shows (Th 9h)
      Hero shows ful, siódemki na trójki (7d 3c)

Hero wins with ful, siódemki na trójki (7d 3c)

Zdecydowałem sie na squeez bo widziałem że agresor często sie składa. Na flopie trafiam dobry układ więc cbetuje. Po jego callu obstawiam go na overpary lub FD. Oczywiście nie moge wykluczyc seta ale jest od mało prawdopodobny. Turn to raczej bezpieczna dla mnie karta ale chce chronic reke przed FD ale betując jestem jednocześnie comited.
      Przeciwko range TT+AQs jestem daleko w przodzie.
      Przy mieco luźniejszym tez.
      Jak rozegralibyście tą reke.

P.S. oprócz fold preflop
  • 2 odpowiedzi
    • pankarek
      pankarek
      Brąz
      na forum od: 20.02.2009 Posty: 1 281
      Rozegrałbym ją tak samo ; ) dwie pary w 3bet spots to dla mnie easy stack off.
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Dla mnie to jest fold pre przede wszystkim dlatego, że ręka jest śmieciowa. Pomimo tego, że niektorych przeciwników można 3betować z any2 to warto to robić moim zdaniem z ręką, która ma lepsze equity i może trafiać TP albo dobre drawy. CZyli będą to takie ręce jak QJo albo 97s. Jeśli przeciwnik nie folduje jakimś przypadkiem na Twój 3bet, to wtedy masz tylną furtę w postaci niezłego equity w tych właśnie handach.

As played raczej nie odpuszczam two pair w 3betowanym pocie. Nie ma szans, żeby on tutaj foldował QQ/JJ, może ma przyslowplayowane KK/AA tudzież flushdrawa. Zresztą, betując Turna commitujesz się z tą pulą i nie możesz już foldować choćby nie wiem jak bardzo nitowaty był przeciwik.

Pozdrawiam