[NL20-NL50] Aa Nl25

• piekar294
      piekar294
      Brąz
      na forum od: 04.08.2009 Posty: 179
      Known players:
      Position:
      Stack
      MP2:
      $31,68
      Hero:
      $26,65

0,1/0,25 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with A:club: , A:spade:
      MP2 raises to $0,50, 2 folds, Hero raises to $2,00, 2 folds, MP2 calls $1,50.

Flop: ($4,35) 4:heart: , K:spade: , 7:heart: (2 players)
      MP2 checks, Hero bets $2,75, MP2 raises to $6,00, Hero calls $3,25.

Turn: ($16,35) K:diamond: (2 players)
      MP2 bets $8,88, Hero folds, MP2 gets uncalled bet back.

Final Pot: $16,35

Bez konkretnych readow.
      fold to cb 33%.

Czy nie za mały 3bet pf, tak z 2.50-2.75?

Flop, zastanawiałem się czy lepiej grac 3bet czy call. Wydawało mi się, że on ma tam wiele blefów, więc zdecydowałem się na call. Z drugiej strony ten koleś mógłby pójść na stacki z FD, Kx. Czy 3bet/stackoff nie byłby lepszy? W sumie AK, to często on tam nie ma, bo zakładam że z AK gra 4bet (z QQ grał), ale niedy nie wiadomo.

Na turnie trafia KQ, AK, a jeżeli sprawdzam turn to musze też sprawdzic river, bo jestem pewien, że 90% przypadków dostane river bet. Fold wydaje mi się słaby, ale nie wiem czy dostateczni często złapie blef, by ryzykować całego stacka. Dodatkowo, jezeli koleś blefuje z FD, to river może mnie pogrążyć.

W sumie to teraz grałbym więcej pf i 3bet flop, ale nie wiem czy turn K nie wypaczył mojej opinii :)
  • 1 odpowiedź
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Ciekawy jest fakt, ze on limpuje, jak potrafi raisowac 33% swoich ukladow. Czy juz limpowal przed tem? Wiesz cos o jego zasiegu w tym momencie kiedy to robi?

Ja na takich graczy czesto po prostu gram 3b/ship flop, bo jego l/c range moim zdaniem nigdy nie zawiera K4, K7, bije cie z tego 44, 77 to on sam raisuje na preflopie czesciej niz nie, a on tutaj moze miec mase air lub drawow i semi-blefow, ktore on sam bedzie overplayowal.

Na turnie natomiast nie widze wiele rak zawierajace Kx, z ktorymi on by mogl tak grac. Zauwaz, ze on sam raisuje prawie wszystkie Kx przymusowo przez jego wysoki PFR. Sam krol tez zmniejsza prawdopodobienstwo, ze on ma tutaj seta/fh teraz, wiec ja bym shipnal turn takze za 100bb.