[NL2-NL16] AJs NL2

• irb1400
      irb1400
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 352
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $1,59
      CO:
      $6,42

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.87 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with A:spade: , J:spade:
      Hero raises to $0,07, MP3 folds, CO raises to $0,12, 3 folds, Hero calls $0,05.

Flop: ($0,27) A:club: , Q:diamond: , 2:diamond: (2 players)
      Hero bets $0,20, CO calls $0,20.

Turn: ($0,67) Q:heart: (2 players)
      Hero checks, CO checks.

River: ($0,67) 7:spade: (2 players)
      Hero bets $0,50, CO raises to $1,00, Hero calls $0,50.

Final Pot: $2,67

Hejka

call river czy jednak fold?
      chce zauwazyc, ze villain to istny maniak i jego bety i dziwne rzeczy wiec stweirdzilem, ze TP tutaj moze byc wystarczajaco dobre na niego.
      Tyle ze raz zauwazylem, ze made hand slowplayuje a reszte gra jakies dziwne niczym nie umotywanne bety i raisy.
  • 3 odpowiedzi
    • Janosikgdy
      Janosikgdy
      Brąz
      na forum od: 06.05.2007 Posty: 4 480
      Ile villain razy 3betował na pre?

Jeżeli nie 3betował jak szalony to ja to folduje na prefopie.

As played, dlaczego donkujesz flopa?

wolę tutaj zagrać check/call.

River zależy, jeżeli często tak blefuje to może być call.
      Jego linia jest dziwna, jest to close ale chyba folduje
    • irb1400
      irb1400
      Brąz
      na forum od: 01.06.2009 Posty: 352
      Donkuje flopa, bo trafiam TP a za mna siedzi duren, ktory (mam nadzieje) mi to splaci i wydaje mi sie, ze to na nie go wystarczy.
      3betowal, donkowal ,overbetowal i dziwne rozne akcje wyprawial, potrafil 3betowac z 3Ts.

Jak to powinno byc rozegrane?
      PF: r/call (izi call taki miniraise?)
      F: c/c czy c/r/f? (co przemawia za c/c? mam tylko TP a to fish u ktorego mozna spodziewac sie wsystkiego, a chce uniknac zestakowania sie TPTK, c/r - chyba bede musial wrzucic stacka na 3bet czyz nie, czy raczej izi fold?
      T: c/f? niszczy mnie kazda Q i lepiej poszukac lepszego spota na wyciagniecie od niego kasy.
      R: b/f? bo chce wyciagnac value od slabszych asow, fd, sd (niby to 3betowana pula, no i nie potrafilem mu uwierzyc w JJ+, AQ+) - tylko on tu moze belfowac z any two...
      c/c - nie potrafie dac mu kredytu zaufania na te Q
      c/f - chyba zalezy od wielkosci jego betu, z drugiej spory bez wzgledu na jego fishowa gre jest sporo ukladow, ktore mnie bija i chyba lepiej oszczedzic te kilka centow i oddac mala pule aby wziasc innym razem wieksza...

AQ z utg limpowal swego czasu i na niskim suchym boardzie overbetowal.

Na river bije mnie AK, AQ, QQ+,Qx - niby sporo jest tych ukladow i w sumie to by pasowalo do jego grania, bo z trashem gra oberbety i raisuje, a mada hand slowplays - wiec biorac to pod uwage, to izi fold na river
    • AutystycznyAndrzej
      AutystycznyAndrzej
      Złoto
      na forum od: 12.01.2009 Posty: 7 676
      Tyle ze raz zauwazylem, ze made hand slowplayuje a reszte gra jakies dziwne niczym nie umotywanne bety i raisy.
      I się zastanawiam teraz dlaczego Twój bet miałby mieć jakikolwiek sens? Nie dajesz mu szansy blefować a przecież tego chcesz! Jak ma te T3s, to chcesz dać mu szansę popełnić błąd.

Dla mnie na opisanego gracza (szeroki zakres 3beta, potrafi robić blefy, nie vbetuje wystarczająco) gram calldown żeby dać mu się powiesić. Liczę na to że wrzucić AI z jakimś KJ czy czymś takim.

Tak jak zagrane, to vbetuje turna.
      Tak jak zagrane, to trudno spasować river ale jeśli chciałby blefować, to czemu nie miałby tego zrobić na turnie?