[NL2-NL16] KTo NL2

• grzechu216
      grzechu216
      Brąz
      na forum od: 02.09.2010 Posty: 204
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Graj rękę

$0.01/$0.02 No-Limit Hold'em (8 handed)

Known players:
      CO (Hero):
      $1.73
      BU:
      $3.41
      SB:
      $3.14
      BB:
      $2.00
      UTG2:
      $3.65
      MP1:
      $2.02
      MP2:
      $2.25
      MP3:
      $2.49

Preflop: Hero is CO with K, T.
      4 folds, Hero raises to $0.08, BU raises to $0.14, 2 folds, Hero calls $0.06.

Flop: ($0.31) 2, K, 7 (2 players)
      Hero checks, BU checks.

Turn: ($0.31) 9 (2 players)
      Hero bets $0.18, BU folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $0.31.

Na BU tylko 23 ręce ale za to vp/pfr 73/48 3bet 44 call pfr 50 AFq 55
      waszym zdaniem na takiego gościa lepiej na flopie cbet ???
  • 3 odpowiedzi
    • Iwona56
      Iwona56
      Brąz
      na forum od: 24.06.2010 Posty: 485
      Flopa właściwie trafiasz, nie wiem jakich byś chciał kart z taką ręką, więc nie ma co odpuszczać zakładu. Jeżeli będziesz podbijać tylko monstery, to przeciwnicy się w tym połapią.
      Poza tym 23 ręce to jak dla mnie żadna próbka, częściej sprowadzi Cię to na manowce, niż pomoże. Nie jest przecież zupełnie nieprawdopodobne, że większość spośród akurat tych 23 rąk gracza były świetnymi kartami.
    • grzechu216
      grzechu216
      Brąz
      na forum od: 02.09.2010 Posty: 204
      Ja nie chce monstera ja twierdze że jak na tego gościa to ja już mam monstera a jak będe na wszystko robił cbeta to daleko zajde wiem że 23 ręce to mało ale nikt mi nie powie że gość grający w tych 23 78% rąk i robiący 3 beta z 44% rąk z tych 23 rozegranych gra tigh agresiv pokera jak jest taki agresywny to ja bym chciał żeby mi coś jeszcze dołożył i nie wiem czy lepiej zrobić tego beta już na flopie i liczyć że dostane reraise od niego czy nawet call czy czekać na flopie żeby on zabetował agresywny= duże prawdopodobieństwo że podbije zwłaszcza że 3betował flop
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Hello!

Hero nie moze tu cbetowac, tylko donkbetowac! A to duza roznica i ja tez tego nie robie na takiego aggro donka ( prawdopodobnie ). Spokojnie check/call flop i calldown chce tu robic, bo lapie max value od wszystkich jego blefow itp. Jedyne co mnie boli to brak pozycji w rozdaniu, przez co....

a) nie otwieram rak typu KT i slabiej majac takiego maniaka za plecami, bo wiem ze dostane 3bet 1/2 czesc czasu
      b) zawezam swoj pfr do mocno tight + nieco szerzej, kiedy on jest na blindach a ja mam pozycje i staram sie grac karty, ktore maja realne value vs jego range, czyli AX, pockety, mocne brodwaye, do ktorych KTo nie do konca nalezy.

Obv. Twoja reka preflop jest na niego grywalna, ale czesto sie bedziesz gubil postflop, co nie jest dobre, bo gra OOP jest ciezka!