[NL100+] KK nl100 rush

• 7OKER
      7OKER
      Brąz
      na forum od: 18.04.2009 Posty: 1 524
      Tu standard pre imo. Na flopie nie mogłem się zdecydować na sizing, bo nie wiedziałem na czym mi bardziej zależy, na ochronie, kontroli puli, czy wyciąganiu value. W końcu połączenie 2 i 3 opcji przeważyło. Poza tym uznałem jak zabetuje nisko to może short się wysypie z rękami typu KQ KJ KT czasem T9, albo FD.
      Wiadomo AK mnie miażdży, two pairs są mocno z przodu, ale z AQ, AJ jestem mocno z przodu

Turn pot control + zawsze call shorta. Pytanie czy nie powienienem betować;/

River value bet, mogłem niżej;/ Check też opcja bo K mają rzadko ale short, jeszcze nigdy nie betował R więc raczej odpada

1. gracz 18/20/3bet 3.8% Agresja 2.9, fold to 3bet po 344 rękach 50%

2. gracz (short) 29/15/ 3bet 1% agresja 1.2

Ogólnie mam uczucie że pot trochę zwalony, ale nie do końca wiedziałem gdzie jestem i czy na 100% chce tam wsuwać vs 2 graczy na flopie lub turnie.
      Po wygranej spota nie byłem zbytnio zadowolony z rozegrania;/

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($78)
      BB ($103)
      UTG ($100)
      UTG+1 ($100)
      UTG+2 ($62.30)
      MP1 ($100)
      Hero ($183)
      CO ($48.80)
      BTN ($48)

Dealt to Hero K:spade: K:club:

fold, fold, fold, MP1 raises to $3.50, Hero raises to $11.50, CO calls $11.50, fold, fold, fold, MP1 calls $8

FLOP ($36) J:heart: Q:spade: T:spade:

MP1 checks, Hero bets $16.50, CO calls $16.50, MP1 calls $16.50

TURN ($85.50) J:heart: Q:spade: T:spade: 7:club:

MP1 checks, Hero checks, CO checks

RIVER ($85.50) J:heart: Q:spade: T:spade: 7:club: 9:club:

MP1 checks, Hero bets $32, CO folds, MP1 folds

Hero shows K:spade: K:club:

Hero wins $82.50
  • 1 odpowiedź
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Pre standard, ciężko coś dodać.
      Teraz Flop. Zakładając, że mamy jednego rozgarniętego gracza w puli i jednego fishowatego shorta możemy założyć, że normalny nigdy nie będzie tutaj blefował, bo nie ma FE na shorta. Dlatego też od niego dostaniesz zawsze uczciwą odpowiedź. Nie sądzę też, żeby on tutaj kiedykolwiek slowplayował seta na tak niebezpiecznym boardzie, gdzie mnóstwo kart zabije akcję na Turnie. Dlatego też betuje tutaj 2/3 puli z zamiarem foldowania jeśli odezwie się gracz nr 1 i snap callowania na wrzut stacka przez shorta. W momencie, kiedy dostajesz call na takim boardzie to przeciwnicy nigdy nie mają silnej ręki. GRaliby szybko wszystkie mocne układy, dlatego na blankowym Turnie wciąż gram tutaj valuebety i ciągne kasę od drawów oraz AQ. gracz 1 foldue mało do 3betów, więc ma tutaj AJ, AQ, ma gutshota i dalej płaci. Short już jest scommitowany i nim się nie ma co przejmować bo na rise Turn snapujemy.
      River to oczywiście value bet. Myślę, że straciłeś tutaj value na Turnie i Flopie oraz popełniłeś bład nie rozczytując słabych calling range'ów przeciwników - ich słabość jest tutaj oczywista i trzeba to wykorzystać betując Turna.

Pozdrawiam