[NL20-NL50] 63 freeplay nl20

• 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      na forum od: 05.10.2007 Posty: 761
      Boss Media - $0.20 NL (5 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: $9.29
      CO: $26.05
      BTN: $20.95
      SB: $15.28
      Hero (BB): $22.72

SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.20

Pre Flop: (pot: $0.30) Hero has 6:club: 3:heart:

fold, fold, fold, SB calls $0.10, Hero checks

Flop: ($0.40, 2 players) T:club: 9:club: 3:spade:
      SB checks, Hero checks

Turn: ($0.40, 2 players) 6:diamond:
      SB checks, Hero bets $0.40, SB raises to $0.80, Hero raises to $2.40, SB calls $1.60

River: ($5.20, 2 players) 6:heart:
      SB checks, Hero bets $3.90, SB calls $3.90

SB 23/0 po 13h

flop...
      turn, dostaje dwie pary wiec gram b/r ze wzgledu na bardzo duzo drawow
      river kompletuje fulla i nie wiedzialem za bardzo co teraz zrobic, na pewno bet ale za ile. AI z dupy chyba nie ma sensu, weic zagralem chyba maxymalnego valuebeta..

Mam pytanie, czy gdybym dostal 4bet shove na turnie jest szanse zeby to zrzucac?
  • 4 odpowiedzi
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      T nice podoba mi sie 3bet ze względu że on tak może grać draw czy jakieś słabe Tx czy co kolwiek.I wyciągasz value z drawów i TP/MP.

Na 4bet shove ja to pasuje nie widzę żeby on nagle tutaj grał jam z TP więc dla mnie to będą tylko 2pary+

R ja tu betuje więcej 4,6-4,8 jego hand wygląda na mocnego z którym on sie nie porzegna może to być T9/str8 które z niewiadomych powodów tylko sprawdziło T jak i może grać tak z JT co też raczej nie odpuści.
    • 00thunder00
      00thunder00
      Brąz
      na forum od: 05.10.2007 Posty: 761
      zagralem troche nizej niz zwykle, ogolnie staram sie betowac jak najwyzej ale w tym przypadku mialem mega ukrytego monstera i myslalem ze moze wyczuje slabosc z mojej strony i shovnie.
    • czak2
      czak2
      Srebro
      na forum od: 04.07.2010 Posty: 3 691
      Napisane przez 00thunder00
      zagralem troche nizej niz zwykle, ogolnie staram sie betowac jak najwyzej ale w tym przypadku mialem mega ukrytego monstera i myslalem ze moze wyczuje slabosc z mojej strony i shovnie.
      Jak by chciał grać shove to by to robił na T a jak ma np str8 to obojętnie ile zabetujesz na R to jeśli będzie chciał grac shove to i tak zagra nie patrząc na twój bet sizing.
    • Ninjai
      Ninjai
      Black
      na forum od: 29.04.2007 Posty: 8 015
      Ciezko to ocenic tak ogolnie. Powiem, ze ogolnie 3bet/ship na turnie moglbybyc ok, ale powinnismy wiedziec, czy nasz przeciwnik jest agresywny, czy zawsze betuje pary na flopie, czy drawy, czy slowplayuje cos etc.

Jezeli on shipuje flop, to ja sadze, ze prawie zawsze bedziemy drawing-thin i dlatego tez nie sadze, ze sam 3bet tutaj jest bardzo korzystny. On z drawami raczej nie bedzie overplayowal turn zbyt czesto, wiec call i call blank river bedzie dla mnie minimalnie lepsza opcja.

Jezeli mamy reada, ze on nigdy nie blefuje, to tez 3bet na flopie mija sie z celem, wiec trzeba by wiedziec, ze on umie semi-blefowac i potem jest pasywny. Inaczej mowiac, 3b/f ma tylko sens, jezeli wiesz, ze on tutaj nigdy z drawem nie bedzie pushowal lub overplayowal JJ+. Jezeli jestes tego pewny, to twoje zagranie ma sens i wyglada dobrze.