[NL20-NL50] At nl50 rush #2

• mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($71)
      BB ($30)
      UTG ($71.15)
      UTG+1 ($68.70)
      UTG+2 ($38.30)
      MP1 ($47.10)
      Hero ($52.25)
      CO ($21.60)
      BTN ($53)

Dealt to Hero T:club: A:club:

fold, fold, UTG+2 raises to $1, fold, Hero calls $1, fold, fold, fold, fold

FLOP ($2.75) A:spade: A:heart: 5:club:

UTG+2 checks, Hero bets $1, UTG+2 calls $1

TURN ($4.75) A:spade: A:heart: 5:club: 3:diamond:

UTG+2 checks, Hero bets $1, UTG+2 calls $1

RIVER ($6.75) A:spade: A:heart: 5:club: 3:diamond: 9:heart:

UTG+2 bets $6.75, Hero calls $6.75

UTG+2 13/8(126)
      cbet 0/0. turn afq 0/11

mala probka ale wydawalo mi sie ze raczej mocnych asow nie minraisowalby pre, dlatego obstawilem go na jakies broadwaye czy pp

na flopie i turnie bije lekko zeby PP sprawdzaly.

na river musze byc dobry w 33%, pytanie tylko czy jestem bo bije czesc jego Axs ktore moglby minriasowac a ktoreby budzily sie na river
  • 2 odpowiedzi
    • baranek
      baranek
      Brąz
      na forum od: 07.05.2007 Posty: 554
      Zaczynając od PF ja nie gram takiego Ax na w miare ogarniętego gracza (patrząc po statach). Ile gorszych Asów które bijesz on ma w swoim rangu ? No chyba że na blindach siedzieli słabi gracze pokroju CS to można sprawdzić na pozycji, ale w HU bym to zrzucał.

NA flopie po jego ch gram beta za ok 1,5 - 1,7, mysle ze majac jakas PP i tak jest w stanie to sprawdzic, a air i tak zrzuca do beta za 1/3 czy za 2/3.
      Turn dla mnie jest to check behind (aby pomyślał sobie że chciałes go wyrzucić na flopie, nie udało Ci sie i na turnie już sie poddajesz), chce ciągnąć value od słabszych PP, które poczują sie pewnie po Twoim check i w zależnosci od akcji sprawdzam/betuje 4 value na river. Jeśli ma wyższego Asa trudno, obowiązkowa notka jak gra z tripsem na bezpiecznym boardzie.
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Zaczynając od początku - nie pdooba mi się call pre. Mimo wszystko ten przeciwnik ma dosyć wąski range i czasem zdarzają się tacy goście, co fabrycznie wszystkie podbicia minrisują. Anyway, gdyby na blindach były jakieś CS'y to call byłby dobry, zeby robić multiway pota z ATS z pozycją. Tutaj raczej bym foldował

Jeśli UTG gra check to ja tutaj normalnie betuje. Dlaczego grasz jakieś smieszne bety 1$ w pulę 3$, a potem 5$? Tracisz tutaj mase value od średnich pp 66-JJ, które będą w ch/c mode przez 1-2 streety. Jego bet na River wygląda groźnie i myśle, że złapał tutaj fulla - najpewniej z pp 99. Spójrz jeszcze raz na jego statystyki. Czy myślisz, że gracz z statsami 13/8 będzie grał kiedykolwiek PSB na River z blefem? Odpowiedź brzmi "NIE!"

Pozdrawiam