[NL20-NL50] QQ nl50 rush #3

• mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($117)
      BB ($141)
      Hero ($58)
      UTG+1 ($88.75)
      UTG+2 ($54.15)
      MP1 ($29.95)
      MP2 ($44.90)
      CO ($50)
      BTN ($74.75)

Dealt to Hero Q:spade: Q:heart:

Hero raises to $2, fold, fold, fold, fold, CO raises to $3.50, BTN calls $3.50, fold, fold, Hero raises to $12, fold, BTN calls $8.50

FLOP ($28.25) 2:club: 9:spade: J:club:

Hero bets $14, BTN raises to $28, Hero folds

BTN wins $53.45

CO 11/9 reg 3bet 3% - chyba missclicka zrobil albo nie wiem

BU 17/5(800)
      ft3bet 33%
      ftcbet 51%
      raise cbet 15%(41)
      bet ip 65%
      flop turn river afq: 34% 38% 12%

pogubiem sie i na preflopie i postflop.
      nie wiem na co go moge obstawiac, chyba nie na premium skoro to byl min3bet i on tylko coldcallowal go? wychodzi flop Jxx i opdocz AK i jakims cudem TT nei wiem co on tu ma gorszego ( JJ bardzo pasuje do jego linii, AK tez)
      na czekdown chyba nie mam co liczyc z jego agresja wiec betuje flopa
  • 3 odpowiedzi
    • babel92
      babel92
      Brąz
      na forum od: 23.07.2009 Posty: 16 172
      Siemka ;)

Ja BU po cc bym obstawił na pockety callowane pod seta, więc 4bet IMO był tu dobry, bo masz mnóstwo dead money. Jednak jego call 4bet mi tu śmierdzi KK+. Na flopie od niczego nie ciągniesz value i ja bym już w momencie grał ch/f... ale wiesz, że ja nie umiem grać 3bet (a co dopiero 4bet) spotów :)
      btw nawet jakbym Cbetował, to za 18-19$, a nie tak nisko, bo to śmierdzi ;)

Pozdro :f_thumbsup:
    • yac
      yac
      Trener
      Trener
      na forum od: 21.12.2008 Posty: 8 260
      Cześć

Trochę sick spot tutaj - w momencie, kiedy tak tagowaty gracz 3-betuje moje podbicie z UTG to gram tutaj mimo wszystko pod seta. On ma tutaj tak samo często AA/KK jak i AK. Dead money od BU niewiele zmienia, pamiętaj, że CO ma węższy zakres 3betująć kogoś z UTG niż MP, dlatego zostają tutaj niemal same premiumy. Jego minrise śmierdzi AA pomimo tego, że może wydawać się regiem - czy sądzisz, że on kiedykolwiek tutaj minrisuje AK? AK to ręka, której siła leży w FE, dlatego szczerze wątpie, zeby ją miał. Masz tutaj świetne oddsy na call pod seta i przy takim graczu gram w ten sposób.

As played Flop to dla mnie ch/f. Jedna ręka, która tutaj bijesz jest AK. Czy sądzisz, że onkiedykolwiek calluje 4beta z UTG mając AK i jeszcze 1 gościa za sobą? Nie ma szans. On tutaj gra JJ, które trafiło seta a najprawdopodobniej trapuje z AA/KK, dlatego nie ma co wrzucać już pieniędzy do tej puli.

Pozdrawiam
    • mgrudzie
      mgrudzie
      Brąz
      na forum od: 22.03.2009 Posty: 3 311
      mi sie wydawalo ze CO mogl nie zauwazyc ze ja podbijalem i moze z automatu ten min3bet? szczerze to nei wiem bo mam na niekgo 7k rak i nic takiego wczensiej nie widzialem

cyzli generalnie mowisz na preflop mam tylko callowac i grac czek/fold taki flop ? nie wiem czy mialbym sile :)