[NL2-NL16] Kk Nl2

• Kasica553
      Kasica553
      Srebro
      na forum od: 21.07.2010 Posty: 751
      PokerStars - $0.02 NL (9 max) - Holdem - 8 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BTN: $3.00
      SB: $0.78
      BB: $5.47
      Hero (UTG): $6.16
      UTG+1: $1.02
      MP: $1.42
      MP+1: $1.55
      CO: $1.66

SB posts SB $0.01, BB posts BB $0.02

Pre Flop: (pot: $0.03) Hero has K:heart: K:diamond:

Hero raises to $0.08, fold, fold, fold, fold, fold, SB calls $0.07, fold

Flop: ($0.18, 2 players) J:heart: 2:spade: 7:spade:
      SB checks, Hero bets $0.12, SB calls $0.12

Turn: ($0.42, 2 players) Q:heart:
      SB checks, Hero bets $0.58, SB calls $0.58 and is all-in

River: ($1.58, 2 players) 9:club:

SB shows 7:diamond: 7:heart: (Three of a Kind, Sevens)
      Hero shows K:heart: K:diamond: (One Pair, Kings)
      SB wins $1.51

tu chyba nie bylo innego wyjscia jak wystakowac takiego goscia z overpara?
  • 6 odpowiedzi
    • trebeter
      trebeter
      Brąz
      na forum od: 27.02.2008 Posty: 1 090
      nawet przez mysl nie powinno ci przejsc , ze mozesz zrzucic over pare na fisza z ~38bb.
      reka prawie super standard , na Flopie gram wiekszy cbet ,zeby nie walic na Turnie overbeta
    • grzechu216
      grzechu216
      Brąz
      na forum od: 02.09.2010 Posty: 204
      Pytanie czy gość by ci się wystackował gdyby seta nie trafił. Fakt gościowi nie opłacało się grać na seta ale po cbecie na flopie z czym on mógł grać dalej bez pozycji? i jeszcze check na turn mógł grać np z AJ KJ QJ TJ no i 22 77 byc może mógł tak grać też JJ ale wątpie jeśli gra z to też już jesteś z tyłu może by tak poczekać na turn żeby na river wyłożył coś jeszcze z blefem albo ze słabszą ręką od twojej? w sumie to zależy czy jest agresywny czy nie bo tego tu nie napisałeś a to zmienia bardzo postać rzeczy
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Napisane przez grzechu216
      Pytanie czy gość by ci się wystackował gdyby seta nie trafił. Fakt gościowi nie opłacało się grać na seta ale po cbecie na flopie z czym on mógł grać dalej bez pozycji? i jeszcze check na turn mógł grać np z AJ KJ QJ TJ no i 22 77 byc może mógł tak grać też JJ ale wątpie jeśli gra z to też już jesteś z tyłu może by tak poczekać na turn żeby na river wyłożył coś jeszcze z blefem albo ze słabszą ręką od twojej? w sumie to zależy czy jest agresywny czy nie bo tego tu nie napisałeś a to zmienia bardzo postać rzeczy
      Hello!

Eeee... koles 38bb w stacku...myslisz ze on wie co robi? Szukasz dziury w calym.

Easy bet flop i bet turn, przecie zon nawet z FD tu sprawdzi! Tego sie nie dalo inaczej zagrac niz bet/bet ! Cbet molby byc 1bb wiekszy, turn to juz easy all in. A jego calling range to wg mnie nawet 7X na flopie, any FD, any JX, czasami nawet over cards pewnie.
    • grzechu216
      grzechu216
      Brąz
      Nie no moim zdaniem to że nie zna zadad matematyki nie znaczy ze jest komoletnym głupkiem a ty oceniasz gościa po tym co na showdownie pokazał a jak byś nie wiedział co trzymał na ręce?
    • rusher88
      rusher88
      Trener
      Trener
      na forum od: 26.06.2008 Posty: 38 130
      Przeciez gosc pokazal seta, a ja mowie ze mogl miec nawet FD :D To raczej Ty oceniasz po tym co na SD pokazal.

Ja oceniam goscia po tym ze ma 38bb w stacku i gra call preflop! = fish, poniewaz nie jest t podwojony gracz SSS, oni nie graja calli pf, ani nie jest to MSS, bo tez nie graja w ten sposob. Skoro koles nie gra BSS, ani MSS, ani SSS, to znaczy ze nie zna nawet podstaw... a wiec KK bije tu jego QQ, JX, QX, FD... wiec plz, nie mow mi ze jestem results oriented,. bo To wlasnie Ty, gdybys nie widzial ze pokazal seta, to bys nawet go na niego nie obstawil :)

A jesli watpisz w to, ze moja analiza jest rzetelna, to moge poprosic innych sedziow/trenerow aby sie tu wpisali.

Ps.

Board: Jh 2s 7s Qh
      Dead:

equity win tie pots won pots tied
      Hand 0: 40.814% 40.81% 00.00% 862 0.00 { JJ, 77, 22, AJs, KJs, QJs, JTs, AJo, KJo, QJo, JTo }
      Hand 1: 59.186% 59.19% 00.00% 1250 0.00 { KdKh }

Vs range jaki mu przypisujesz jestesmy 60:40, wiec hmm... ez broke? :) On tu przeciez nie folduje JX.
    • grzechu216
      grzechu216
      Brąz
      Faktycznie masz racje to chyba ja się najbardziej zasugerowałem tą ręką którą koleś na końcu pokazał sorki